Opel Kadett opinie, oceny użytkowników, Opel Kadett spalanie 1985r. (strona 1)

Opinie o samochodach Opel Kadett

1985r.

Średnia ocena: 6.50/10

Opel Kadett spalanie (l/100km)

Oceny OPLA KADETT

2008-04-22

ocena w porównaniu nowocześniejszych aut.Komfort jazdy duży,auto nie jest "sztywne",miejsca dużo,największym mankamentem jest dla mnie dwoje tylko drzwi i przy parkowaniu i wolnej jeździe brak wspomagania
czterobiegowa skrzynia pozwala na uzyskiwanie dużych prędkości na niskich biegach (np.na 2 i 60km/h nie jest problemem) więc do wyprzedzania się nadaje.Jeśli chodzi o czas,to moc pozwala na słabe osiągi choć na tę technologię mogę dać 10 punktów
wygoda siedzeń duża , na tylnych nie wiem ale nikt z 3 dorosłych osób nie narzekał,wytrzymuje raczej mniejsze obciążenia,cztery osoby akurat,wyciszenie nie najlepsze,szczególnie przy 160km/h,więcej się bałem!
Prowadzi się i trzyma drogi bardzo dobrze,skręt troszkę mały i brak wspomagania są mankamentami podczas parkowania ale można przywyknąć.Hamulce tradycyjne i spełniają swoją rolę dobrze,tylko brak ABS obniża ich ocenę

Tomek2008-10-19

Średnie oceny OPEL KADETT

Osoby zainteresowane autem Opel Kadett brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 605.

Opel Kadett

Opel Kadett

Peugeot 605

Peugeot 605

Najciekawsza opinia użytkownika o Oplu Kadett

Opel Kadett Łezka 1300 OHC 60KM 1985r. hatchback

mogę się czepić tylko przednich słupków ale wszystkie auta je posiadają !!!

miejsca dużo z przodu za to z tyłu trzech 90 kilogramowych mężczyzn może się ocierać ramionami.Bagażnik za to jak na tę wielkość auta jest WIELKI i to bez składania tylnej kanapy,beczka 200-litrowa mieści się bez problemu,jakość materiałów wnętrza pozostawia trochę do życzenia-plastiki "pukają i trzeszczą",mój nie gnije, bo zmodyfikowałem odpływy

wałek rozrządu to najpoważniejsza wymiana,poza tym kable wysokiego napięcia to poważny wydatek ok.120zł

nagrzewa się dość szybko ale ocena niska ,bo brakuje klimy

bez zarzutów i awaryjności (nawet jeszcze żarówki nie wymieniałem od 5 lat) bazując na tym co jest (nie ma bajerów typu centralny zamek,lusterka,szyby,etc.itd.)

Opel Kadett: cabrio, coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Opel Kadett: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Opel Kadett: 1.2, 1.3, 1.4, 1.6, 1.7, 1.8, 2.0

Opel Kadett: 1997, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1982, 1976