Opel Omega opinie, oceny użytkowników, Opel Omega spalanie benzyna (strona 3)

Opinie o samochodach Opel Omega

Średnia ocena: 8.46/10

Opel Omega spalanie (l/100km)

Oceny OPLA OMEGA

tomek2009-05-10

Polecam, ale nie dla kibiców, i potocznie mówiąc gówniarzy. Auto szacunek.
Ja nie narzekałem. 2.0 wystarczające. jeśli ktoś chce się ścigać niech kupi coś małego. Duże auto świetna dynamika. Auto rodzinne.
Jeśli ktoś dba, to tak ma. ja dbałem o swoje auto o silnik, wygląd wszystko. Oleje są też bardzo ważne. 5w40 castrol magnatec jest świetny i wystarczający.
Jeśli chcesz mieć auto na lata konserwuj je co roku na zimę. Jeśli je zapuścisz to będziesz miał korozje. Polecam auta bezwypadkowe min 1998r. lub od połowy 1997. polepszone blachy.
Jeśli chodzi o te czynniki to wszystko w porządku

Jakub2015-06-11

Bardzo żałuje że nie mogę kupić nowszego rocznika. Biby następcą miało być Signum ale to wóz zupełnie innej klasy: twardy, głośny. Omega ma ponad czasową stylistykę która nawet po kilkunastu latach nie razi. Chyba jedno z ostatnich wielkich aut , które już nie pojawią się więce...
Rewelacyjny silnik o doskonałych osiągach, absolutnie bez awaryjny jeżeli jest sukcesywnie serwisowany.
Wyjątkowy komfort w tej klasie pojazdów.
osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń. Z tyłu jeszcze nie jechałem ale nikt nie narzekał. Olbrzymi bagażnik w wersji kombi. Komfortowa ciężarówka jeżeli ktoś potrzebuje przewozić długie rzeczy.
Trwałe, komfortowe ale pozwalające szybko i bezpiecznie jeżdzić po autostradach

Ewa Jakubowska2009-07-12

Auto nadal sprawuje się wspaniale.
Auto z racji duzych gabarytów nie jest zrywne na małych prędkościach, co przy prędkości pow. 80km/na godz. znacznie się poprawia. Posiada dodatkowo funkcję SPORT (specjalny przycisk na dźwigni biegów), która pozwala na fantastyczne szbkie przyspieszanie (funkcja rewelacyjna podczas wyprze...
Praktycznie nie ma większych zastrzeżeń.
Zwrotności i zwinność lepsza, niż w jakimkolwiek innym, nawet dużo mniejszym aucie. Ogromny bagażnik i komfortowe wyposażenie (komputer, dobra elektryka, benzyna i gaz) czynią z tego auta naprawdę godny polecenia pojazd, którym można jeszcze sporo pojeździć bez finansowego wkładu.

2008-02-10

jestem bardzo zadowolony z tego auta.Chciałe kupic ten typ o takich parametrach bo okreslile swoje potrzeby a te mieścily sie w takim aucie
z uwagi na spory cięzar wlasny na czterobiegwym przełożeniu nie jest ferari ale na światłach po włączeniu "S" pokazuje tylko spaliny
dość głośny powyżej 140km zkompletem ludzi na pokladzie
kareta duża wygodna i bardzo pakowna
troche trudności z parkowaniem,dluga bryka i nie za bardzo widac tył

stefan2008-08-01

wlasciwie wady izalety tego auta opisalem wyzej. W moim samochodzie mankamentem wedlug mnie jest rdzewienie dolow drzwi i tylnych nadkoli.
jak naswoja wage Omega z silnikiem mv6 spisuje sie bardzo dobrze a przy tym na trasie pali bardzo przyzwoicie gorzej w miescie ale uwzgledniajac wage tego samochodu rowniez spalanie wydaje sie przyzwoite,
bagaznik jak to wsedanie jest gleboki szeroki ale plytki wielkosc wystarczajaca.
omega to duzy wygodny ibezpieczny samochod .bardzo dobrze sie prowadzi na trasie i ma bardo wygodne fotele.

Średnie oceny OPEL OMEGA

4.3/10

Osoby zainteresowane autem Opel Omega brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Vectra.

Opel Omega

Opel Omega

Opel Vectra

Opel Vectra

Opel Omega: kombi, oldtimer, sedan (limuzyna)

Opel Omega: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Opel Omega: 2.0, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 3.0, 3.2

Opel Omega: 2011, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987