Opel Vectra opinie, oceny użytkowników, Opel Vectra spalanie (strona 9)

Opinie o samochodach Opel Vectra

Åšrednia ocena: 7.93/10

Opel Vectra spalanie (l/100km)

9.53/11.18
7.04/8.65
8.28/9.93

Oceny OPLA VECTRA

2008-09-19

jak na swoj wiek,oraz cene mozna trafic na egzemplarz naprawde dobrze zadbany,bardzo sprawny,malo awaryjny i dajacy pewien konfort i luksus jazdy.silnik pozwala na dynamiczna jazde jak i rowniez w miare ekonomiczna. polecam
silnik pracuje elastycznie,da sie pociagnac na 3 100 i zarazem nie trzeba z niej redukowac jak sie ma 30, silnik dynamiczny jak na mase samochodu i jego gabaryty
jak na swoj wiek wyciszenie bardzo dobre, fotele z przodu wygodne, z tylu konforu dodaje podlokietnik, miejsca wystarczajaco, miekko i wygodnie. samochod dobrze tlumi nierownosci a nalezy pamietac kiedy byl wyprodukowany
jedynym mankamentem jest to iz z wiekiem ida tylnie blotniki ale hameraid i po sprawie :) bagaznik pojemny mimo butli z gazem w kole, o przestrzeni juz wspominalem wczesniej
samochod dobrze trzyma sie drogi nawet przy duzych predkościach,zawieszenie w moim idelanie po srodku co dodaje mi konfortu, wspomaganie jak na ten wiek samochodu dziala poprawnie

2009-07-11

Samochód obszerny jak na razie bezawaryjny - wymieniane tylko podzespoły które wymienia każdy w swoim aucie: płyny, oleje, hamulce, elementy zawieszenia.
Mimo 150KM auto nie powala dynamikÄ…. Spora turbo dziura (dopiero po 2000obr/min zaczyna siÄ™ zabawa.
Miękkie ale nie powodujące myszkowania zawieszenie sprawdza się wyśmienicie na polskich drogach. Jedyną wadą jest budowa wahaczy - nie można wymienić elementów gumowych trzeba kupić cały wahacz, koszt ok 500zł. Na pocieszenie przy przebiegu 200000 km (większość po drogach Europy zacho...
Miejsca jak to w kombi bardzo dużo. Niestety plastiki nie są najlepszej jakości ale póki co nie słychać ich denerwującego skrzypienia. Ognisk korozji nie ma.
Auto prowadzi się pewnie, samochód nie wykazuje tendencji do "myszkowania" po drodze. Mimo sporych rozmiarów pojazdu, fabrycznie zamontowany parktronic z przodu i z tyłu pozwala na swobodne manewrowanie na zatłoczonych parkingach

2009-07-11

115km i 170nm na ponad 1300kg czyli bez rewelacji:p przyspieszenie do pierwszej setki w granicach 11s gdy jeżdżę sam daje rade ale w 54 osób już ciężej zwłąszcza z klimatyzacja, przy wyprzedzaniu trzeba poredukować. Na sam silnik nie mam co narzekać 15k od zakupu niby nie wiele, na razie ...
Z tyłu jeżdzi siędobrze mam 190cm wzrostu i nie narzekam na brak miejsca nawet z kompletem pasażerów na pokładzie. Z przodu dużo miejsca fotele wygodne, dobre wyciszenie wnętrza.
Schowków za dużo nie ma. Ale mi osobiście nie są specjalnie potrzebne. Wykończenie wnętrza (w mojej wersji) to dużo plastików, lecz są one dobrej jakośći miękkie i nie trzeszczą nawet po 12latach. bagażnik prawie 500litrów,
W posiadanym przezemnie egzemplarzu zawieszenie jest dość twarde w porównaniu z innymi vectrami. Układ kierowniczy nie jest jakoś wybitnie precyzyjny ale mi się jeździ przyjemnie:) Wspomaganie działa dość ciężko i jak dla mnie jest to zaleta. Czuję auto.

2008-08-12

Kupiłem z małym silnikiem 1,8 l, to dla jazdy spokojnej wystarczy, jednak przy wyprzedzaniu na trasie (po za autostradą) nie zawsze wystarczy
Regulacja fotela kierowcy we wszystkich płaszczyznach. Jestem raczej wysokim kierowcą to jednak długość siedziska za mała. Przy komplecie kierowców na rozbieg potrzebuje jucz więcej czasu, a na szybkich łukach trochę kołysze.
Przestrzeń z przodu całkiem, całkiem. Jednak przy cofniętych fotelach przednich z tyłu na nogi nie zbyt wiele. Lakier perła metalik raczej mało odporna na ryski. Mimo, że zawsze myty był ręcznie widać smugi. W przeciwieństwie do samochodów francuskich, mam także nowy z salonu Opel wypa...
Należy uważać na dziury w drogach. Niestety intensywna eksploatacja po wybojach zmusi nas do wizyty w warsztacie (wymieniłem wahacze i tylne amortyzatory). Układ esp OK - raz pozwolił mi obronić się przed zderzeniem ( musiałem raptownie zjechać na miękkie pobocze i wyjechałem bez żadneg...

2010-07-16

Jak każdy chciaÅ‚bym powiedzieć iż tylko lejÄ™ i jeżdżę ale to byÅ‚oby kÅ‚amstwo lub nieprawda jak kto woli ceny części sÄ… trochÄ™ zaporowe no ale cóż autko nie jest niskÄ… klasÄ… budzi respekt na drodze choćby z uwagi na użytkowanie przez sÅ‚użby mundurowe,ogólnie posiada wiÄ™kszoÅ›Ä...
Duża pojemność pozostawia pewne możliwości do dokonywania ulepszeń jednocześnie nie jest konieczna dynamika diesla jest wystarczająca
Zawieszenie pół sportowe fabryczne bez zmian można ocenić że twarde nie każdy to lubi ale w prowadzeniu OK
Wygoda podczas jazdy na pewno większa niż w poprzednim modelu szczególnie tylna kanapa lepiej przystosowana nawet dla jazdy w 5 osób Karoseria ogólnie też poprawiona delikatne przetarcia nie powodują zmian jakość trwałości lakieru troszkę do poprawy zależy od dbałości użytkownika,mat...
Przy oponach 215/50/17 idealnie niestety drogi nie pozwalają na błędy koleiny wprowadzają auto w delikatne falowanie zimowe zmniejszyłem do 195/65/15 wizualnie gorzej lecz poprawiły niedoskonałość naszych nawierzchni.

Åšrednie oceny OPEL VECTRA

Osoby zainteresowane autem Opel Vectra braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Peugeot 308 SW.

Opel Vectra

Opel Vectra

Peugeot 308 SW

Opel Vectra: coupe, hatchback, kombi, liftback, roadster, sedan (limuzyna)

Opel Vectra: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Opel Vectra: 1.4, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.3, 2.5, 2.6, 2.8, 3.0, 3.2

Opel Vectra: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1987, 1986