Opinia Rover seria 200 216 Coupe 1.6 DOHC 16V 122KM (benzyna) coupe 1994r., ocena użytkownika (513)

Rover seria 200 216 Coupe 1994r. - opinia użytkownika

nadwozie: coupe

silnik: 1.6 DOHC 16V 122KM (benzyna)

data oceny: 2008-02-11

Przy zakupie zwrucic uwage na dach Targa lubi na łaczeniach przeciekać Sprawdzic ogrzewanie bo słabym punktem sa nagrzewnice lubia sie psuć Wiecje to juz widac bedzie po autku .Przymierzyc sie do niego dokładnie obejrzec bo po jakims czasie moze sie stac niewygodny .

Uaga na zakretach lubi wynosic przud autka oraz hamowanie czeba dos mocno deptac na pedał hamulca ... raszta jak dalamie super .Czeba sobie samemu paczuc jazde nim

Nikomu niebede polecła to musi sie podobać to Autko u nas jest mało spotykane ...To autko ma potecjał tylko trzeba go w nim zobaczyc ... Jest to autko dla ludzi ktorzy wiedza co chca

Ja szukałem długo tego Autka nienarzekam na nie ani troche nigdy mnie przez 3,5 roku niezawiudł ...

Autko na stadardowym zawieszeniu prowadzi sie nieco niepewnie na zakretach autko jest staje sie nadsterowne dlatego ja wymieniłe sprezyny oraz armortyzatory Firmy Koni oraz dodałem rozpurke Sparco i teraz jest poprostu cudo nic wiecej jak natakie autko nietrzeba Taka moja mała rada co do zawieszenia

Silnik wysoko sie kereci na obrotach od 3900 dostaje fajnego mkopa i mozna go krecic az do 6800 gora do 7000 dale bym nieradził bo juz podczas zmiany biegu moze go zamulic troszke ... Przyspieszeni ma ok 9, 1 do 100km/h .. przyspieszenie na wyzszych biegach jest całkiem niezłe .ja rozpedziłem to autko do 223 km/h i racze ja dalej ciezko juz by było .Duzym plusem jest bezawaryjnosc tego silnika naporawde polecam

resorowania niepotrafie ocenic zadobrze bo mało jedziłem na standardowym zawieszeniu .. zato fotele sa boskie bynajmniej przednie z tyłu żadko jezdziłem wiec niewiem ale moi pasażerowie nienarzekali Autko jest wsumie 4 osobowe ...Bagarznik to jest nieporozumienie ale co wymagać od takiego modelu ale mogli sie bardziej postarac

z Przodu jest wszysko na swoim miejscu wygodne fotele duzo miejsca na nogi jaki i pobokach wygone ułazenie lewarka biegów oraz bardzo przydatny podłokietnik z tyłu jak to w Coupe niezaciekawie ale da sie przeżyć ... Karoseria cudo lina Auta jest rewelacyjna Ja sie w niej zakochałem .Blahy dobrej jakosci jezeli ktos umie zadbac sobie o to

Ogrzewanie wypsa szybko kabina sie nagrzewa nawet przy duzym mrozie olie działa wszystko jak należy .. wentylacja tez super a jak komus mało to mozna sciagnąć dach typu targa i jest super wetylacja ale pasażerowie z tyłu moga narzekac na zbyt duzy przewiew he:)

nienarzekam we wszystkie strony widac jak nalezy .Lusterka sa super z duża mozliwościa regulacji

Jest super z moimi modyfikacjami na zakretach to tylko dodawac gazu a nie hamowac ... Pozytywnie zaskoczyło mnie także wygoda na miejscu kierowcy .mnie pasuje prawie idealnie