Audi A6 opinie, oceny użytkowników, Audi A6 spalanie 2001r. (strona 1)

Opinie o samochodach Audi A6

2001r.

Średnia ocena: 8.50/10

Audi A6 spalanie (l/100km)

Oceny AUDI A6

Grzegorz2009-04-13

Miałem kilkadziesiąt samochodów. Pierwszy raz quatro ze 180 km silnikiem. Mogę stwierdzić, że rewelacja-lepszego do tej pory nie miałem. Dostał 9 punktów bo liczę, że nowa A6 jeszcze czymś mnie zaskoczy.
Komfort na najwyższym poziomie. Z całym szacunkiem. Są małe mankamenty przy jakości niektórych plastików ale na szczęście szybko to wyeliminowano.
Jest to kwestia gustu. ja lubię konserwatywne niemieckie samochody. Dla mnie Audi A6 ma klasę
Mam Audi A6 z silnikiem 2,5 TDI w wersji 180 km quatro. Samochód świetnie jeżdzi na zakrętach, fantastycznie trzyma się drogi. Bardzo dobra jakość wykonania. Jedyny mankament to serwis-jest drogi ale nie powala na kolana.

2009-02-02

Inni moga niezgodzic sie z moja ocena,,,ale ja biore pod uwage swoje auto ktore mnie nigdy nie zawiodlo,,,,owszem najwieksza pieta achillesowa tego auta to wrazliwosc na jakosc paliwa,,,,,zwracac uwage na przednie zawieszenie.....
silnik jak na 155 km jest bardzo dynamiczny,,,,super wkreca sie na obroty,,,,,potraf przy 90 km na godzine spalac 5.5 litra na 100km tak wskazuje komputer......super
komfort jest bardzo dobry,,,,,jest wygodny,,,,w srodku jest sporo miejsca,fotele wygodne dobrze trzymajace na zakretach,,,,
materialy najlepszego gatunku,,,,szybko sie nie niszcza,,,z przodu i z tylu miejsca jest bardzo duzo,,,,,no i karoseria ,,,,aluminium ,,,,super sprawa,,,,,zadnych oznak rdzy,,,,,
Supr ,,,,,jezdzilem roznymi markami ale audi mnie zaskoczyla pozytywnie,,,jest bardzo wygodny a za razem dosc twardawy,,,idealnie trzyma sie nawierzchni,,,,parkowanie ,,,,,nalerzy sporo uwazac.....

Marcin2008-08-12

Auto naprawdę warte polecenia. Poprostu super. Jak dla mnie samochód godny polecenia
Silniczek pracuje że aż miło bardzo przyjemny pomruk szczególnie na wysokich obrotach jak załącczy sie turbina
ja mam zawieszenie od RS6 niestety na nasze drogi się nie dokońca nadaje mianowicie za twarde i za niskie :-((. Fotele kubełkowe bardzo dobrze trzymaja i są bardzo wygodne
Wnętrze jak w niemcu. Wszysko perfekcyjnie spasowane nic nie trzeszczy zero zbednych rzeszczących plastików. Moim zdaniem super.
Auto naprawdę super. Prowadzi się perfekcyjnie. z zawieszeniem nie miałem problemów szystko sztywne jak z salonu.

2009-03-15

bardzo dobry samochod, najlepszy jaki mialem , a mialem ich ponad 20, warto kupic tylko trzeba kupic rozsądnie.
elastycznosc bardzo dobra, na v biegu mozna jechac 50 i wciskajac gaz auto fajnie przespiesza
fotele wygodne, wyciszenie super, duze kola super wyglądają ale odbija sie to na komforcie, 16 cali to optymalny wybór
miejsca w srodku pod dostatkiem, jakosc materialów wysoka, korozja to temat obcy dla A6
A6 trzyma sie drogi wyśmienicie,zawieszenie dobrze zestrojone, hamulce niezle, parkowanie tylem troche utrudnione ale to szczegól.

2008-02-10

auto zadowoli każdą rodzinę
Byłem i jestem zadowolony.
płynna "miękka" podróż; przy moim chorym kręgosłupie przód idealny
bardzo obszerne auto, zadowolić powinno wielu - chyba w tym segmencie - trudno o więcej miejsca, schowków dosyć, byle się nie zgubić i nie zapomnieć, co się gdzie wsadziło; jeżeli auto nie było kolizyjne - karoseria wiekowa, spalanie - nie ma niżej rubryki - prawdziwe tylko cykl miesza...
Trzeba pamiętać o sentymencie do poprzedniego Mercedesa W-124, ale ocena korzystna.

Średnie oceny AUDI A6

4.2/10

Osoby zainteresowane autem Audi A6 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 508.

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi A6

użytkownik: Grzegorz

Audi A6 Avant 2500 TDI 180KM 2001r. kombi

Bzdurą są opinie o nietrwałości silnika. Poprostu musisz pilnować terminów serwisowych-wtedy nic się nie stanie.Niestety u nas wielu kierowców to bagatelizuje a potem trują, że silnik się sypie. Przecież to jest technika na najwyższym poziomie a nie diesle 1.6 z 1986r.Mam skrzynię 6-cio biegową z krótkimi przełożeniami- czasami to denerwuje bo trzeba się namachać przy dynamicznej jeździe.Spalanie też jest nie małe ale to quatro więc warto

Bez uwag

Części nie są tanie ale jak dobrze poszukasz to nie zbankrutujesz.Jeżeli prawidłowo serwisujesz i nie kupujesz części z Chin to ten samochód ci się odwdzięczy bezawaryjnością

Tylko klimatronic-innego sobie w tej klasie samochodów nie wyobrażam.

Miałem tylko jeden problem. Przepalał mi się bezpiecznik środkowego panela ( klima, radio, ogrzewane fotele) Okazało się, że przetarły się przewody w komorze silnika w pobliżu turbo. na szczęście mechanik miał jaja i wiedział jak temu zaradzić. Przypuszczam, że w serwisie nie daliby sobie rady. Z całym szacunkiem do autoryzowanych serwisów- nie wiele potrafią.

Audi A6: cabrio, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Audi A6: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Audi A6: 1.8, 1.9, 2.0, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 2.8, 3.0, 3.2

Audi A6: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994