Audi A6 opinie, oceny użytkowników, Audi A6 spalanie 2002r. (strona 1)

Opinie o samochodach Audi A6

2002r.

Średnia ocena: 8.60/10

Audi A6 spalanie (l/100km)

15.70/16.50
9.97/12.00
13.23/13.50

Oceny AUDI A6

2011-02-14

Auto bardzo dobrze wyciszone. Jazda z obciazeniem nie robi praktycznie zadnej roznicy ( za wyjatkiem spalania ) Zawieszenie niestety dosc czesto musi byc monitorowane/naprawiane. Fotele naprawde bardzo wygodne.
Auto z napedem na 4 kola prowadzi sie rewelacyjnie, nawet na sliskiej nawierzchni. Nawet na krzywej feldze auto jechalo bez zmian. Bardzo dobrze trzyma sie drogi, pokonywanie trudnych i ostrych zakretow to czysta przyjemnosc

2009-07-15

Wszystkie zalety,spełnia moje oczekiwania.Kupiłam je z dużym przebiegiem,to będzie wiązało się z kosztami.To był mój wybór i myślę,że będę częstym bywalcem forum.Ten samochód ma wielu fanów,jestem już jedną z nich.Lubię to autko.Pozdrawiam,szczególnie użytkowników AudiA6,2.5 ...
Ruszanie z miejsca oporne,po chwili wchodzi już na obroty i rusza pięknie.Proszę o uwagi.Byc może to ja robię jakiś błąd podczas startu.Przyznaję,że nie mam dużego doświadczenia w jeździe automatem.Z góry dziękuję za porady.
Wypowiem się krótko,SUPER!
Dla kierowcy mało miejsca.Dosyć ciasno.Mam uwagi,jeżeli chodzi o jakośc materiałów użytych do pokrętła świateł,przycisków w radiu i klimatyzacji,są wytarte.Może ktoś wie,czy można je wymienić.Nie wygląda to dobrze przy tej klasie auta.
Kupiłam niedawno,jestem bardzo zadowolona.

2010-02-19

Poza skrzynią brak zastrzeżeń
Auto jest cichutkie w środku, od czasu do czasu słychać silnik przy przyspieszaniu, ale przy V6 to sama przyjemność
Auto super, najlepsze auto jakie do tej pory miałem (a od początku kariery miałem Opla Vectrę A(1993r.), Volvo 440(1994r.), Renault Megane Classic(2002r.),Audi A6(2002r.), Toyota Corolla(2006r)). Super silnik (nie ma jak v6), może i sporo palił (ok. 9.7/100km) ale coś za coś. A teraz trochę...

w automacie ruszanie z miejsca jest troszkę opóźnione w porównaniu do ręcznej,jednak to kwestia przyzwyczajenia.
Jedzie miękko w każdej sytuacji
Skórzana tapicerka,podgrzewane siedzenia,elektrycznie sterowane fotele, to duży komfort,schowki spełniają moje oczekiwania,dodam,że jeżdżę również nowym modelem a6 i wolę rozwiązania poprzednika,miejsce na kubek z przodu bardziej mi pasowało,podobnie jest z miejscem pod popielniczką
Bardzo zwrotny,automatyczna skrzynia działa bez zarzutu.Rewelacyjne autko,mimo tak dużego przebiegu spisuje się super

Tomasz2013-09-15

Przyjemność z jazdy przewyższa drobne mankamenty np. z wyświetlaczem, czujnikiem otwarcia drzwi itp
Bardzo dobra elastyczność silnika, można np. jechać 70 km/h na 5 biegu i auto bez redukcji zbiera się i przyśpiesza
Wygodne fotele z regulacją
Miejsca nie brakuje, dużo schowków: podłokietnik przód i tył,pod fotelami kierowcy i pasażera, rozszerzane boczne kieszenie w drzwiach, uchwyty na napoje
Bardzo duży komfort jazdy, idealne zestrojenie układu kierowniczego i zawieszenia

Średnie oceny AUDI A6

9.8/10
3.6/10

Osoby zainteresowane autem Audi A6 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 508.

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi A6

Audi A6 quattro 2500 180KM 2002r. kombi

Ocena 7,5 niestety nie ma takiej. Auto naprawde prowadzi sie dobrze ( glownie dzieki 4x4) , elastyczny silnik, auto prezetuje sie naprawde niezle, wygodne i przestronne wnetrze, takze dla pasazerow z tylu. Idealne do dluzszych tras jak i do jazdy po miescie. Jednak trzeba sie liczyc z wiekszym zuzyciem paliwa niz wersje bez napewdu na 4 kola. Delikatny silnik ktory wzamian za dbalosc odwdzieczy sie dobrymi osiagami i zywotnoscia. Niestety dosc drogie czesci, odradzam stosowanie zamiennikow.

Skrzynia biegow, automatyczna. Zmiana biegow na kierownicy, fajny gadzet jednak uzywany sporadycznie. Raczej tiptronic przy wyprzedzaniu. Narazie skrzynia dziala bez zarzutow ( po przejechaniu 16 tys.) niezle przyspieszenie jak na taka mase + automatyczna skrzynie. Silnik elastyczny ladnie ciagnie juz od niskich obrotow

Widocznosc bardzo dobra( przod, tyl, lusterka) . Miedzy innymi dzieki mozliwosci ustawienia fotela w wielu konfiguracjach.

Duzo miejsca z przodu. Pasazerowie z tylu, nawet przy maksymalnie odsunietych siedzeniach kierowcy i pasazera z przodu, maja naprawde duzo miejsca i moga siedziec komfortowo. Auto pomiesci 5 osob ktore spokojnie i wygodnie moga jechac w dluzsza trase. Przez jazde po \"kocich lbach\" niestety plastiki ( ktore maja imitowac drewno-machon w dodatku troche tandetne) zaczynaja byc slyszalne, lekkie skrzypienie. Mozna sie przyzwyczaic. Siedzenia tylne latwo sie skladaja, bagaznik naprawde duzy. Po zlozeniu tylnych siedzen powstaje niemal ze lozko :). Karoseria bez zarzutow, poprzedni wlasciciel dbal o autko ja rowniez garazuje myje rezcnie lub bezdotykowo. Ani sladu rdzy.

Wiekszosc uwaza ze silniki 2,5 tdi w audi do 2004/2005 r. sa wadliwe. Napewno sa delikatne. Nie nalezy gasic silnika tuz po dluzszej/ostrzejszej jezdzie. Nie katowac zimnego silnika, wymieniac olej co 10-12 tys. Uzywac sprawdzonych olejow. Ja osobisci uzywalem Shell\'a 5W40 a obecnie 5W50 Castrol\'a nie widze zadnej roznicy auto jezdzi narazie bez zarzutow. Do tego nalezy tankowac troszke lepsze paliwo co 2-3 tankowanie zalac wiecej dobrego paliwka Ultimate, V Power czy Verva jak kto woli... Naprawy nie naleza do tanich. Jezeli chcemy uniknac potwornych kosztow nalezy sie liczyc z wydaniem okolo 3 tys zl ( wiadomo filtry rozrzad itp.) nigdy nie wiadomo kto jezdzil przed nami. Przede wszystkim nalezy DBAC o silnik :)

bez zarzutow, dziala b.dobrze

Drobnostki, trafily sie niewielkie usterki. W kokpicie na wlaczniku swiatel lampki raz sie pala raz nie. Nie rozprasza to ani nie przeszkadza podczas jazdy. Jest to praktycznie niezauwazalne, nie przeszkadza w trakcie jazdy, nie rozprasza. Druga usterka to czujnik poziomu oleju koszt z wymiana 30 zl

Audi A6: cabrio, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Audi A6: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Audi A6: 1.8, 1.9, 2.0, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 2.8, 3.0, 3.2

Audi A6: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994