BMW seria 3 opinie, oceny użytkowników, BMW seria 3 spalanie (strona 5)

Opinie o samochodach BMW seria 3

Średnia ocena: 8.53/10

BMW seria 3 spalanie (l/100km)

10.84/12.31
7.98/9.43
9.48/11.27

Oceny BMW SERIA 3

2008-02-07

Bardzo bardzo miel wspomina :) Jeśli dbasz o te auto (oleje, paski, filtry) i nie katujesz na zimnym silniku to nigdy Cię nie zawiedzie i dostarvczy tylko wiele przyjemnosci z jazdy.
Najogorzej poniżej 2000 obr/min. Zwykły diesel ale później już jest super. Może lekko głosny ale 6 cylindrów i łańcuszek rozrządu, ale dzieki temu bardziej żywotny silnik. Skrzynia - 2-ka ciężko wchodzi na zimnym silniku.
Troce ciasno z tyłu przy odsuniętych fotelach przednich na maksimum i w 5-ke. ale znośnie. W środku cichutko, tylko pomruk silnika przy przyśpieszaniu - przyjemność dla ucha.
w środku super. Deska wyprofilowana pod kierowce. miodzio. Tylna kanapa sie nie składa ale niektóre auta są wyposażone w worek na narty, więc nie jest źle, ale jak sedna to sedan. :) Karoseria w pełni ocynkowana.
Auto które prowokuje do szybszej jazdy ale pozwala również na nią. Obniżone i utwardzone zawiesznie, przód i tył tarczowe. Co prawda zimą już sie nie można być tak pewnym siebie bo jednak co tylni to tylni napęd ale w lato inne auta pozostają w tyle na zakrętach. p.s Bardzo mały ...

2010-07-16

Auto mam od 5 lat, już leci 6 rok mojego użytkowania.Odnoszę wrażenie że na spokojnie jeszcze 6 lat przejeżdzi. Dopóki nic się nie będzie poważnego psuło to go nie sprzedam.Tanie w eksploatacji.Gdy czytam posty że ktoś na naprawę jednorazowo płaci 2tyś to dla mnie kosmos. Szybko bym ...
Silnik sześciocylindrowy na łańcuchu rozrządu nie trzeba do niego zaglądać. Sprawdzałem tylko olej na miarce. Litr oleju wciągnął pomiędzy wymianami.Mechanicy zwracali uwagę że coś się sączy pomiędzy skrzynią a silnikiem.Ale nigdy w to nie wnikałem dolałem i było dobrze. Spalał...
Z przodu może być nie jestem wysoki z tyłu dzieci nie narzekały.Silnik było słychać jak się dodawało gazu to już raczej słabo
Jako że auto jest już pełnoletnie to rdza wyłazi.Na szczęście widzę że wolno się posuwa
Zawieszenie obniżone fabrycznie to na dziurach niekomfortowo na prostej drodze może być

Krótko mówiąc kupiłbym to auto drugi raz Jestem naprawdę bardzo zadowolony i jazda tym samochodem daje dużo radości i satysfakcji. Spokojnie wszystkim polecam !!!
Bardzo pozytywna jednostka napędowa silna i ekonomiczna co mnie bardzo zaskoczyło jak na BMW. Daje bardzo dużo radości z jazdy szczególnie w trasie W mieście wiadomo jak każdy diesel
Rewelacyjne fotele przednie Poprostu każdy kto wsiądzie do tego auta czuje jakby było skrojone na miarę : ) Bardzo dobrze wyciszone autko
Ja jjeżdżę tylko z przodu więc z przodu jest jak dla mnie bardzo wygodnie i wystarczająco mdużo miejsca Z tyłu już raczej bez rewelacji Jakość materiałó wykończeniowych - pierwsza klasa no i oczywiście ergonomia !!!! Wszystko jest tam gdzie ma być i do tego wszystko ładnie wygląda A...
układ jezdny tego auta to jego największy plus ale mają to chyba wszystkie nowe BMW Auto trzyma się drogi jakby wgryzało się w asfalt Prowadzi się bardzo pewnie i kierowca czuje się bartdzo pewnie za jego kierownicą Poprostu rewelacja

2010-02-21

wg. mnie bomba :) i ten dźwięk silnika... to nie jest V8 ale jak na R6 rewelka :)
mój pierwszy automat. Dużo frajdy daje nam możliwość samodzielnego zmieniania biegów przy kierownicy jak w F1 :) Jeżeli chodzi o przyspieszenie - jest ciut wolniejsza od M3 e46 (sprawdzone). Do codziennej jazdy wystarcza :)
Autkiem zrobiłem ostatnio w pełnym komplecie (4 osoby) i z pełnym obciążeniem trasę 1200 km z dwoma przystankami, nikt nie narzekał ani nie prosił o przystanek, wiec chyba jest ok :) Jest ciche ale do prędkości 150 km/h. Przy wyższych prędkościach nie tyle słychać silnik co pęd powie...
Z przodu miejsca pod dostatkiem. Zaskakująca ilość miejsca z tyłu, swobodnie może jechać osoba mająca 185 cm wzrostu. Bagażnik jak na coupe duży. Jakoś materiałów nie budzi zastrzeżeń.
układ jezdny jedna z mocniejszych stron tego auta.

2008-03-20

Ponieważ auto jest serwisowane zgodnie z instrukcją co 25000km , nie ma potrzeby żadnych dodatkowych wymian/napraw. Sporadycznie międzyokresowo coś się przydarza, ale nie jest to problem czy katastrofa.
Silnik elastyczny, dobrze ciągnie, bez żadnych dodatkowych dźwięków , wręcz muzyka dla uszu.Dobrze zgrana skrzynia biegów. Przydałby się 6 bieg ( nowe już mają ).
Jeżdżę głównie sam , czasem tylko z pełnym składem. Fotele przednie są sportowe - b.wygodne i dopasowane, świetnie trzymają na zakrętach. Foteletylne też są wygodne , nie ma problemów na dłuższych trasach. Auto jest dobrze wyciszone.Przy komplecie pasażerów jazda jest spokojniejsza...
Wysoka jakość mat. wykończeniowych, miłe w dotyku, nie skrzypi nic ( po 7 latach ).Brak korozji, świetna ergonomia tak schowków jak i obsługi zza kierownicy.
Wygodny i poręczny w codziennym użytkowaniu. Świetne prowadzenie w zakrętach , precyzyjne , dobre przyśpieszenie / hamowanie. Zawieszenie wytrzymało 120000 km po czym zostało całkowicie wymienione na nowe ( nasze drogi :).

Średnie oceny BMW SERIA 3

4.4/10

Osoby zainteresowane autem BMW seria 3 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi A4.

BMW seria 3: cabrio, coupe, coupe cabrio, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

BMW seria 3: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

BMW seria 3: 1.3, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 2.5, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.2, 3.5

BMW seria 3: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1982