Chrysler 300M opinie, oceny użytkowników, Chrysler 300M spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler 300M

Średnia ocena: 8.82/10

Chrysler 300M spalanie (l/100km)

13.20/14.50
8.19/10.37
10.48/12.33

Oceny CHRYSLERA 300M

2008-02-09

silnik bardzo dynamiczny , niejedno z eurpejskich aut nie ma takich osiągów...
auto w środku bardzo duże i wygodne jak to amerykańskie auto, wszyskie przełączniki i panele sterowania w zasięgu ręki,nadwozie w moim aucie nie ma żadnych oznak korozji i tym podobnych rzeczy może ze względu iż nidy nie miało kolizji ani żadnych uszkodzeń,
jak dla moich potrzeb super auto, fakt trochę więcej pali niż przeważające w naszym kraju 1.6 benzyna lub 1.9 disel ale mi nie nie przeszkadza , auto nadrabia to innymi swoimi właściwościami, których niestety nie mają auta europejski chodzi mi o komfort i wygodę,

2009-07-16

trudniej znaleźć miejsce do parkowania w centrum niż małym autkiem
przyspieszenie bardzo dobre szczególnie przydatne podczas wyprzedzania
bardzo dobre wyciszenie auta - rozmowy można prowadzić szeptem podczas jazdy z dużą prędkością
jest jedno miejsce szczególnie uczulone na korozję - niestety wynika to z procesu technologicznego - w modelu 300c zostało to opanowane przez producenta; wykończenie bardzo dobrą skórą - nie ma możliwości "przykleić się" do fotela
dobry system parkowania ułatwia jego sprawne przeprowadzenie (szczególnie polecam ten z miarą odległości i sprawną akustyką - nie trzeba wówczas korzystać z lusterek wstecznych; prowadzenie auta bez zarzutu

Rafał2011-02-15

Polecam dla ludzi ceniących sobie komfort jazdy
Silnik jest bardzo cichy, skrzynia automatyczna jest precyzyjna, choć mogłaby być bardziej agresywna, jak na swoją masę ma dobre przyśpieszenie na każdym biegu.
Auto jest bardzo komfortowe, fotele są obszerne, nawet na bardzo długich trasach nie czuje się zmęczenia. Wyciszenie jest znakomite, w ogóle nie słychać silnika.
Jak na tak duży samochód bagażnik jest mało ustawny i bardzo mały.
poza problemami z parkowaniem,oczywiście ze względu na rozmiary, auto prowadzi się znakomicie, układ kierowniczy jest precyzyjny, 300M pewnie trzyma się drogi. Hamulce ok.

Adam2011-02-14

3,5 Niezniszczalny motor!!! (tylko serwis na czas)
Niema do czego się przyczepić!!!! a podgrzewanie foteli SSSuper!
Trochę pryszcze wychodzą (jak są podrapania) a bagażnik BYDLE!!! znaczy wielki.
Do tył trochę mała widoczność ale tylko przez jakiś czas jak pojeżdzisz jest ok.

2009-11-02

Samochód bardzo ładny i przystępny cenowo w stosunku do konfortu jaki reprezentuje. Jednak mnie wykończył finansowo.
Silnik to katastrofa w swojej emce wymieniłam ponieważ panewki sie zatarły. Ogólnie bardzo drogi w naprawach.
Super! Komfort pierwsza klasa!
Piękna bestia.
Straszne problemu z hamulcami. Słabe hamowanie.

Średnie oceny CHRYSLER 300M

9.8/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler 300M brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Chrysler 300C.

Chrysler 300M

Chrysler 300M

Chrysler 300C

Chrysler 300C

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze 300M

Chrysler 300M 3500 v6 253KM 1999r. sedan (limuzyna)

to jest moja ocena auta, które posiadam do moich potrzeb auto jest idealne, każdy ma inny gust, a jak wiadomo jednemu podoba się drugiemu nie , jednak zdecydowałem się na kupno chrylera 300m z powodu, iż korzystałem z takiego auta przy każdym pobycie w USA, jak i z wielu innych, jednak to auto przypadło mi do gustu,rozważałem też model 300C ale jest on w/g mnie trochę za bardzo "krzykliwy" i zauważyłem że ma on troszkę gorszy komfort podróżowania, odkąd mam swojego 300m przejechałem nim około 30000km bez najmniejszych awari, wymieniłem jednak końcówki drążka stablizujęcego z przodu, gdyż pojawił się lekki luz, praktycznie jeszcze nie odczuwalny ale wymieniłem koszt to 80pln za 1sztukę, myśle że w porównaniu z innymi autami nie duży wydatek

silnik bardzo dynamiczny , niejedno z eurpejskich aut nie ma takich osiągów...

gabaryty auta powodują mołe utrudnienia w cofaniu, z widocznością do przodu jest lepiej chociaż trzeba poznać auto , gdyż nie widać końca maski,

w moim aucie jest wszystko co potrzebne do komfortowej jazdy, tzn. pneumatyczne zawieszenie , el. fotele przednie z pogdrzewaniem i wentylacją, tylnie fotele nie mają el. regulacji bo jest naprawdę niepotrzebna posiadają też jak przednie wentylację , w aucie jest bardzo cicho " można rozmawiać szeptem" nawet przy prędkościach powyżej 160km/h.

nigdy nie ma problemu z parowanie szyb ani tym podobnych rzeczy,

Chrysler 300M: sedan (limuzyna)

Chrysler 300M: benzyna, benzyna+gaz

Chrysler 300M: 2.7, 3.5