Chrysler Grand Voyager opinie, oceny użytkowników, Chrysler Grand Voyager spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager

7.96/10

Chrysler Grand Voyager spalanie (l/100km)

miasto 15.99/16.23 9.85
trasa 11.61/12.92 7.18
cykl mieszany 14.03/14.80 8.63

Grand Voyager

OCENY CHRYSLERA GRAND VOYAGER

WITAM wszystkich, ktorzy maja dylematy odnosnie zakupu samochodu CHRYSLER Grand / Voyager 2.8 CRD. Jezeli zastanawiacie sie, czy go kupic, to zdecydowane NIEEE !!! Kupilem ten samochod kiedy mial 3 lata i przebieg: 50 000 km - po kupnie dokonalem wszystkich napraw i wymian eksploatacyjnyc...

Uwielbiam Vany i naprawde nie napisze tutaj na mojego Voyka nic zlego. Chrysler Grand Voyager jest moim pierwszym samochodem ktorym po roku jezdzenia odczuwac ciagla satysfakcie i przyjemnosc z jazdy nim. Kiedy mam dwa dni wolnego od Voyka ja po prostu za nim tesknie.

Gdyby było mnie stać, kupuję drugi taki sam tylko następnej generacji, jak na razie bez uwag, plusy przyćmiewają jakieś minusy - jak ktoś potrzebuje takie autobus, który przemieszcza pasażerów z polski do Chorwacji. Kocha go cała rodzina od najmłodszego do najstarszego ;).
Waży ponad 2,7t, ma tylko 150 km i 360 Nm momentu, ma to efekt pod tytulem, jakoś jade ale jakoś chyba słabo, jednak z pod świateł do 70-80 km/h nie ma zawodnika - automat i duży moment pomaga - ogólnie jak na VAN'a zadowalająco i wystarczająco.
Komfort, komfort i jeszcze raz komfort. Pojemny i pakowny. Komfort SUPER - ale pamiętajmy to się buja, to się waha... to jest po prostu VAN. 110-120 km/h tempomat i jazda.
Pakowny, bagażnik w wersji S'N'Go czyli z chowanymi w podłogę fotelami jadąc w 6 osób w góry, na narty, mamy bagażnik który pomieści 3 wielkie walizki i jeszcze buty oraz kaski, niestety przy tych trzech postawionych rzędach narty musimy przewozić w boxie dachowym ;))))). Przy dwóch rzę...
Z zawieszeniem na EU (opcja) przypomina samochód osobowy, pochyla się na zakrętach, hamulce w CRD działają jak brzytew! Ukłąd jak to w Vanie, gumowaty. Parkowanie w mieście to katorga, ludzie parkuje jak fleje, a ja potrzebuje 5,7 metra aby się zmieścić ;) Wspomaganie mogło by mieć wię...

Ja jestem bardzo zadowolony, nie ma to jak amerykany, nic sie nie psuje, jest wygodnie i komfortowo.
Nic dodac nic ujac, jest to amerykanska moc, i na tak masywne auto wystarcza w zupelnosci. Z takiego silnika mozna wycisnac jeszcze wiecej koni ale po co zylowac silnik.
Bardzo komfortowo, no pierwsza klasa, zaczyna troszke szumiec tak przy 120km/h ale to chyba w kazdym aucie. Naprawde czasami sie boje zeby nie zasnac za kierownica bo jest tak wygodnie jak w domu w luzeczku
No wnetrze typowo amerykanskie, czyli duuuuuuze, bagaznik bardzo pojemny a po wyciagnieciu srodkowej 2 osobowej kanapy tylna 3 osobowa przesowamy na srodek i mamy 5 osobowy samochod z bagaznikiem XXXXXL
Samochod bardzo cichy, wspaniale sie go prowadzi, wogole sie nie odczowa zmeczenia, miekko i bardzo ale to bardzo wygodnie

Nie jest żle,a nawet tak sobie
Nie jest to auto do wyścigów-choć doskonale przyspiesza jak na taką dużą furmane-ja osobiście jechałem ok 200km/h. Silnik to długa historia albo trafi się kicha w ktorą trzeba non stop wkładać kase lub super jednostka.Mnie przestrzegano przed dieslem ze względów na awaryjność silni...
Super możliwości do aranżacji we wnątrz auta ja mam tylko. drugi rząd siedzeń,z trzeciego zrezygnowałem-stoi w garażu,za to bagażnik mam mega wielki.Trzy rowery,walizy i cala reszta śmieci potrzebnych na letni urlop nad morzem plus cztery osoby-bez ścisku z super komfortem dotarłem i wr...
Tak jak wyżej
Auto super się prowadzi,nawet przy duzych prędkościach pewnie wchodzi w zakręty,dobrze trzyma się drogi.Hamulce dobre lecz mogą być lepsze.Zero problemów z parkowaniem-kwestia przyzwyczajenia się do gabarytów auta.

ŚREDNIE OCENY CHRYSLER GRAND VOYAGER

9.6/10
9.5/10
9.5/10
6.3/10
6.2/10
5.9/10
4.9/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler Grand Voyager brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Sharan.

Chrysler

Grand Voyager

Volkswagen

Sharan

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Grand Voyager

użytkownik: Andrzej

Chrysler Grand Voyager Limited 3300 V6 174KM 2002r. van

Silniek 3.3 jest praktycznie bezobslugowy,napedzany jest lancuchem jedynie czego potrzebuje to naprawde dobrego oleju. Skrzynia pracuje jedwabiscie miekko,podczas spokojnej jazdy nie czuc momentu przelozen.Leje do niej dobry olej moparowski ktory kupuje w serwisie poniewaz jest tanszy niz w sklepach.Olej silnikowy wymianiam co 15 tys. w skrzyni co 30 tys.Elastycznosc jest jak to w autach z automatem jesli trzeba przycisnac automat zredukuje bieg i jazda.

Jak to w Vanach-widocznosc jest bardzo dobra.Tylnie szyby fabrycznie przyciemniane takze zero problemow z Policja.Dzieki zastosowaniu dosc duzych lusterek zewnetrznych widocznosc do tylu jest znakomita, bardzie wprawny kierowca spokojnie moze zaparkowac metoda "na lusterka"

Moj Voyager jest produkcji europejskiej takze ma lepsze zawieszenie od wersji amerykanskich, zawieszenie europejskie jest po prostu bardziej sztywne.Mimo ze z tylu zastosowano resory piorowe auta na nierownosciach nie podskakuje.Jazda pod pelnym obciazeniem jest praktycznie z punktu widzenia kierowcy a wiec jesli chodzi o manewrowosc czy inne zachowanie na zakretach praktycznie nieodczuwalna.

O przestrzeni w Grand Voyagerze pisal nie bede bo to chyba wszyscy wiedza albo napisze to tak:myslalem ze po Grand Espacie zadna inna marka nie zaoferuje mi tyle przestrzeni w aucie,dzis moge spokojnie powiedziec ze Espace to maly pokoj a Voyager to SALON.Przyciski w Chryslerze umieszczone sa bardzo ergonomicznie , co ciekawe srodkowa konsola jest lekko zwrocona ku kierowcy.W moim Chryslerze siedzenia sa ze skory i alcantary jakosc oceniam na bdb.jakosc plastikow-coz znawcy twierdza ze jak to w amerykancach jakosc plastikow jest do niczego ja z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze jakosc plastikow jes porownywalna do europejskiej konkurencji, byc moze niektore czesci sa za plastikowe ale przynajmniej te plastiki sie nie przecieraja lub nie matowieje jak ma to miejsce np w VW czy Renault.Przy komplecie siedzen pozostaj do uzytku sporych rozmiarow kofer ktory mozna w kazdej chwili powiekszyc poprzez przesuniecie tylniej kanapy.Siedzenia sa dosc ciezkie i kobieta moze miec problem z ich wyjeciem z auta, o tylniej kanapie nie wspomne bo to juz robota naprawde tylko dla Pudziana, tak na serio to mozna ja samemu wyjac ale naprawde jest bardzo ciezka i podczas tej roboty spalimy duuuuzo kalorii.

Poprzednio jezdzilem Espacami ktore to przez wszystkich byly mi odradzane tak samo jak Voyager. A tu mile zaskoczenie ,oprocz wybijajacych sie dosc czesto lacznikow stabilizatora w Voyagerze z zawieszeniem kompletnie nic sie nie dzieje. Czesci sa latwo dostepne i na tle konkurencji prosze mi wierzyc kosztuja naprawde niewiele.Bardzo dobrze jak na taka mase trzyma sie drogi tylko hamulce wydaje mi sie powinny byc troche lepsze.Jesli chodzi o parkowanie to Voyek jaet naprawde latwiutki w operacjach parkingowych, byc moze u mnie to kwestia przyzwyczajenia jak juz pisalem wczesniej jezdzilem Vanami i parkowanie nimi nie sprawia mi problemu powiem wiecej mi osobiscie latwiej parkuje sie Voykiem jak np autami typu sedan. Trzeba tylko wziasc poprawke ze czasami zajmiemy dwa miejsca parkingowe jesli trafimy na ekstremalnie waskie.

Koszty napraw nie wiem jakie sa poniewaz laczniki ktore musialem wymienic, wymienilem sam latwa robota.Ja to zrobilem przy maksymalnie skreconych kolach ,nawet bez ich sciagania.

Klima w moim Chryslerze jest trzy-strefowa i dziala piorunujaco szybko i chlodno. Jesli chodzi o ogrzewanie to takie moje odczucie ze jest ciut za slabe-byc moze jestem zmarzluchem.

Z elektryka zero problemow.Kable sa pieknie owiniete tasma i mysle ze sa dobrze zabezpieczone przed wilgocia.Najczulszy element do sterowania drzwiami,zamkami itd. umieszczony jest w kabinie nad pedalami takze tez nie ma zadnego strachu o wilgoc.

Pełna opinia o Chrysler Grand Voyager Limited 3300 V6 174KM 2002r. van »

Chrysler Grand Voyager: bus, mini-van, van

Chrysler Grand Voyager: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Chrysler Grand Voyager: 0.6, 0.65, 0.7, 0.8, 0.9, 1.0, 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8, 3.9, 4.0, 4.1, 4.2, 4.3, 4.4, 4.5, 4.6, 4.7, 4.8, 4.9, 5.0, 5.1, 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 5.7, 5.8, 5.9, 6.0, 6.1, 6.2, 6.3, 6.4, 6.5, 6.6, 6.7, 6.8, 6.9, 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4, 7.5, 7.6, 7.7, 7.8, 7.9, 8.0

Chrysler Grand Voyager: 2009, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994