Chrysler Grand Voyager opinie, oceny użytkowników, Chrysler Grand Voyager spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager

7.81/10

Chrysler Grand Voyager spalanie (l/100km)

miasto 15.99/16.17 9.85
trasa 11.61/12.59 7.18
cykl mieszany 14.03/14.72 8.63

Grand Voyager

OCENY CHRYSLERA GRAND VOYAGER

WITAM wszystkich, ktorzy maja dylematy odnosnie zakupu samochodu CHRYSLER Grand / Voyager 2.8 CRD. Jezeli zastanawiacie sie, czy go kupic, to zdecydowane NIEEE !!! Kupilem ten samochod kiedy mial 3 lata i przebieg: 50 000 km - po kupnie dokonalem wszystkich napraw i wymian eksploatacyjnyc...

Uwielbiam Vany i naprawde nie napisze tutaj na mojego Voyka nic zlego. Chrysler Grand Voyager jest moim pierwszym samochodem ktorym po roku jezdzenia odczuwac ciagla satysfakcie i przyjemnosc z jazdy nim. Kiedy mam dwa dni wolnego od Voyka ja po prostu za nim tesknie.
Silniek 3.3 jest praktycznie bezobslugowy,napedzany jest lancuchem jedynie czego potrzebuje to naprawde dobrego oleju. Skrzynia pracuje jedwabiscie miekko,podczas spokojnej jazdy nie czuc momentu przelozen.Leje do niej dobry olej moparowski ktory kupuje w serwisie poniewaz jest tanszy niz w sklepach...
Moj Voyager jest produkcji europejskiej takze ma lepsze zawieszenie od wersji amerykanskich, zawieszenie europejskie jest po prostu bardziej sztywne.Mimo ze z tylu zastosowano resory piorowe auta na nierownosciach nie podskakuje.Jazda pod pelnym obciazeniem jest praktycznie z punktu widzenia kierowc...
O przestrzeni w Grand Voyagerze pisal nie bede bo to chyba wszyscy wiedza albo napisze to tak:myslalem ze po Grand Espacie zadna inna marka nie zaoferuje mi tyle przestrzeni w aucie,dzis moge spokojnie powiedziec ze Espace to maly pokoj a Voyager to SALON.Przyciski w Chryslerze umieszczone sa bardzo...
Poprzednio jezdzilem Espacami ktore to przez wszystkich byly mi odradzane tak samo jak Voyager. A tu mile zaskoczenie ,oprocz wybijajacych sie dosc czesto lacznikow stabilizatora w Voyagerze z zawieszeniem kompletnie nic sie nie dzieje. Czesci sa latwo dostepne i na tle konkurencji prosze mi wierzyc...

Gdyby było mnie stać, kupuję drugi taki sam tylko następnej generacji, jak na razie bez uwag, plusy przyćmiewają jakieś minusy - jak ktoś potrzebuje takie autobus, który przemieszcza pasażerów z polski do Chorwacji. Kocha go cała rodzina od najmłodszego do najstarszego ;).
Waży ponad 2,7t, ma tylko 150 km i 360 Nm momentu, ma to efekt pod tytulem, jakoś jade ale jakoś chyba słabo, jednak z pod świateł do 70-80 km/h nie ma zawodnika - automat i duży moment pomaga - ogólnie jak na VAN'a zadowalająco i wystarczająco.
Komfort, komfort i jeszcze raz komfort. Pojemny i pakowny. Komfort SUPER - ale pamiętajmy to się buja, to się waha... to jest po prostu VAN. 110-120 km/h tempomat i jazda.

Ja jestem bardzo zadowolony, nie ma to jak amerykany, nic sie nie psuje, jest wygodnie i komfortowo.
Nic dodac nic ujac, jest to amerykanska moc, i na tak masywne auto wystarcza w zupelnosci. Z takiego silnika mozna wycisnac jeszcze wiecej koni ale po co zylowac silnik.
Bardzo komfortowo, no pierwsza klasa, zaczyna troszke szumiec tak przy 120km/h ale to chyba w kazdym aucie. Naprawde czasami sie boje zeby nie zasnac za kierownica bo jest tak wygodnie jak w domu w luzeczku
No wnetrze typowo amerykanskie, czyli duuuuuuze, bagaznik bardzo pojemny a po wyciagnieciu srodkowej 2 osobowej kanapy tylna 3 osobowa przesowamy na srodek i mamy 5 osobowy samochod z bagaznikiem XXXXXL
Samochod bardzo cichy, wspaniale sie go prowadzi, wogole sie nie odczowa zmeczenia, miekko i bardzo ale to bardzo wygodnie

Nie jest żle,a nawet tak sobie
Nie jest to auto do wyścigów-choć doskonale przyspiesza jak na taką dużą furmane-ja osobiście jechałem ok 200km/h. Silnik to długa historia albo trafi się kicha w ktorą trzeba non stop wkładać kase lub super jednostka.Mnie przestrzegano przed dieslem ze względów na awaryjność silni...
Super możliwości do aranżacji we wnątrz auta ja mam tylko. drugi rząd siedzeń,z trzeciego zrezygnowałem-stoi w garażu,za to bagażnik mam mega wielki.Trzy rowery,walizy i cala reszta śmieci potrzebnych na letni urlop nad morzem plus cztery osoby-bez ścisku z super komfortem dotarłem i wr...
Tak jak wyżej
Auto super się prowadzi,nawet przy duzych prędkościach pewnie wchodzi w zakręty,dobrze trzyma się drogi.Hamulce dobre lecz mogą być lepsze.Zero problemów z parkowaniem-kwestia przyzwyczajenia się do gabarytów auta.

ŚREDNIE OCENY CHRYSLER GRAND VOYAGER

9.6/10
9.5/10
9.4/10
6.3/10
6.1/10
6.0/10
4.9/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler Grand Voyager brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Sharan.

Chrysler

Grand Voyager

Volkswagen

Sharan

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Grand Voyager

użytkownik: czeki

Chrysler Grand Voyager LX 2800 2.8 CRD 150KM 2006r. van

Duże lusterka to dobra widoczność na zewnątrz, ale długość tego autobusu to kłopot, nie widać tylnej szyby bo jest tak daleko ;)

Pakowny, bagażnik w wersji S'N'Go czyli z chowanymi w podłogę fotelami jadąc w 6 osób w góry, na narty, mamy bagażnik który pomieści 3 wielkie walizki i jeszcze buty oraz kaski, niestety przy tych trzech postawionych rzędach narty musimy przewozić w boxie dachowym ;))))). Przy dwóch rzędach czyli 4 osobach, pojemność bagażnika przytłacza! Co do jakości, no cóż tutaj to parchowatość na całego ;), nic nie skrzypi, nic nie trzeszczy lecz to nie jest Toyota, Nissan czy inny Golf, wynika to z innego "postrzegania" auta jako takiego. W USA jest to po prostu narzędzie dla rodzin, dla małego biznesu aby robil za pół ciężarówkę z punktu A do punktu B i aby był trwały, u nas samochód to obiekt chorego kultu i sąsiedzkiej zazdrości, dlatego auta tej klasy w USA to plasticzane mutanty ;) i nikomu to nie przeszkadza ;)

Z zawieszeniem na EU (opcja) przypomina samochód osobowy, pochyla się na zakrętach, hamulce w CRD działają jak brzytew! Ukłąd jak to w Vanie, gumowaty. Parkowanie w mieście to katorga, ludzie parkuje jak fleje, a ja potrzebuje 5,7 metra aby się zmieścić ;) Wspomaganie mogło by mieć większe wspomaganie - na postoju.

Nic nie jest wieczne ale jak na razie raczej sama eksploatacja - typowy przegląd w nie ASO zawierający filtry oleje + (obsługa) wymiana filtra i oleju w ASB - 1000,- , bez ASB 700-800, rozrząd od 1299,- do 2300,- Komplet dobrych tarcz/klocków 700,-

W lato zimno nawet w trzecim rzędzie, w zimie gorąco.

Za młodu miał problemy z kotrolkami na desce, znikły wszystkie, ale ASO coś poreperowało i od 50.000 km spokój. Czasem nie działa szyba od pasażera, szczególnie w upał! winny jest chyba przełącznik w boczkach.

Pełna opinia o Chrysler Grand Voyager LX 2800 2.8 CRD 150KM 2006r. van »

Chrysler Grand Voyager: bus, mini-van, van

Chrysler Grand Voyager: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Chrysler Grand Voyager: 2.4, 2.5, 2.8, 3.3, 3.8

Chrysler Grand Voyager: 2009, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994