Chrysler Grand Voyager opinie, oceny użytkowników, Chrysler Grand Voyager spalanie 2.4 (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager

2.4

Średnia ocena: 8.33/10

Chrysler Grand Voyager spalanie (l/100km)

11.67/14.33
9.50/11.67
10.43/13.00

Oceny CHRYSLERA GRAND VOYAGER

2011-02-14

jestem zadowolony z auta
Nie jest to sportowe auto więc przyspieszenie nie jest super, ale na tą wagę przy tym silniku moim zdaniem zadowalające. Samochód rodzinny więc przy większej ilości pasażerów przyśpieszenie słabnie.
Blachy trzymają się dobrze. Jak coś się zauważy (rdza) należy likwidować zanim się rozprzestrzeni.Miejsca i przestrzeni jest dużo.
Autko bardzo fajne. Parkowanie tyłem jest utrudnione (brak prawidłowej oceny odległości w lusterkach bocznych) SAMA JAZDA JEST BARDZO PRZYJEMNA I KOMFORTOWA, autko "płynie" po drodze. Polecam

Adam2011-02-13

Moje pierwsze auto o takim pochodzeniu i jestem BARDZO zadowolony. Wcześniej były to auta Niemieckie, Francuskie, Japońskie i Koreańskie.
W końcu to pędzące 2 tony 300 nie osiągniesz. Kupując ten samochód licz sie z tym że to auto rodzinne.
Przy 7 osobach i 1 tonowym kempingu wszyscy po trasie ok. 300 km myszli dość wypoczęci, nie była to trasa z postojami na prostowanie pleców czy nóg.
Bagażnik taki sobie ja mam subwoofer 5000w wraz z osprzętem i na nic więcej nie ma tam miejsca ale po wyjęciu 1 lub 2 kanap mamy ponad 2000 L powieszchni bagażowej.
Jak na tak wielkie gabaryty autko prkuje sie bezproblemowo. A przy naszej jakości dróg autko pięknie sie prowadzi płynie jak na morzu.

Średnie oceny CHRYSLER GRAND VOYAGER

4.7/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler Grand Voyager brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Dacia Lodgy.

Chrysler Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager

Dacia Lodgy

Dacia Lodgy

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager 2400 151KM 1997r. mini-van

jestem zadowolony z auta

Widoczność ok, odjąłem 1 pkt za słabe oświetlenie przy światłach mijania. Możliwe że u mnie jest to wina starych reflektorów- lekko już matowe i odblask wygląda na troszkę zakurzony.

Na pusto można prawie poszaleć, przy pełnym nie, ale miękko idzie. Przy szybszej jeździe słychać wyraźnie nawet ściszone radio. Nie lubi mocnych "bujań"- góra-dół przy obciążeniu. Bez bagażu tylna ławka rozkłada się jak wersalka na płasko. Dołożyłem pióra resorów- nisko siedział

Każdy myśli że amerykańskie auto ma drogie części. porównując do innych VAN-ów nie jest tak.

Ogólnie grzeje mocno, ale przy bardzo niskich temperaturach nagrzewa się dłużej (kubatura). Klimatyzacja latem potrafi nawet przeziębić, muszę ją co jakiś czas wyłączać.

Nie miałem dużych problemów z elektryką, podświetlenie tylnej rejestracji wysiadło - wymiana styków przy żarówkach.

Chrysler Grand Voyager: bus, mini-van, van

Chrysler Grand Voyager: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Chrysler Grand Voyager: 2.4, 2.5, 2.8, 3.3, 3.8

Chrysler Grand Voyager: 2009, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994