Chrysler Intrepid opinie, oceny użytkowników, Chrysler Intrepid spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Intrepid

9.50/10

Chrysler Intrepid spalanie (l/100km)

miasto 12.20/-.-- -.--
trasa 7.85/-.-- -.--
cykl mieszany 9.70/-.-- -.--

Intrepid

OCENY CHRYSLERA INTREPID

Caloksztalt jest poprostu extra. Nie przechwalam samochodu poniewa on tak jest i naprawde jest godny polecenia! Polecam kazdemu a nie bedzie zalowal.
Przyspieszenie ma super lepsze niz w Audi a 8 poniewaz mielismy ten samochod i nie ma porównania.Ale ocene zostawiam innym poniewa kazdy moze powiedziec roznie,ja mowie z wlasnego przekonania.
Jazda z innymi jest tak dobra bo nie odczuwa sie czy jedzie jedna czy piec osob.
Samochod jest bardzo wygodny i przestrzenny.Z przodu jak i z tyłu.Bagaznik jest tak duzy , ze samochod smart zmiesci sie w nim.

1 z 1

ŚREDNIE OCENY CHRYSLER INTREPID

5.5/10
0.0/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler Intrepid brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Rover seria 600.

Chrysler

Intrepid

Rover

seria 600

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Intrepid

użytkownik: ANNA

Chrysler Intrepid limuzyna 2700 benzyna 205KM 2000r. sedan (limuzyna)

Mimo duzej maski widocznosc super.

Poasiadam to autko i jestem z niego bardzo zadowolona poniewaz jest duze i przestronne.Wygoda i komfofrt jazdy oceniam na 10.Polecam kazdemu taki samochod mimo tego ze jest to samochod amerykanski i nie prawda jest to , ze sa drogie czesci do niego,sa odpowiednie sklepy gdzi mozna zamowic czesc a najczesciej sa one dostepne od reki lub w 24h. POLECAM KAZDEMU TAKI SAMOCHOD!!!!!!!!!!!!! Poniewaz w to auto wsiadasz i jedziesz i nie jest ono od razu na warsztacie. U mnie nic mi nie stuka i nie puka nic w nim nie wymienilam oprocz klockow hamulcowych. POLECAM poniewaz te samochody nie wymagaja wkladów finansowych. Ja jestem zadowolona w 100% i polecam kazdemu.

Po chwili ten samochod bardzo szybko sie nagrzewa , ze w pewnym momencie musze zmniejszac ogrzewanie bo jest mi bardzo goraco.

Pełna opinia o Chrysler Intrepid limuzyna 2700 benzyna 205KM 2000r. sedan (limuzyna) »

Chrysler Intrepid: sedan (limuzyna)

Chrysler Intrepid: benzyna

Chrysler Intrepid: 2.7