Mazda 626 opinie, oceny użytkowników, Mazda 626 spalanie 1991r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mazda 626

1991r.

Średnia ocena: 9.00/10

Mazda 626 spalanie (l/100km)

10.00/10.60
7.23/8.78
8.83/9.32

Oceny MAZDY 626

BARDZO NISKIE FOTELE I STARSZE OSOBY MAJĄ PROBLEM Z WYSIADANIEM, ZA TO PRZY DŁUGICH TRASACH NIE CZYJE SIĘ ZMĘCZENIA PO USTAWIENIU POZYCJI Z PIONOWEJ O JEDEN "ZĄBEK" W KIERUNKU LEŻĄCEJ. MOŻNA SPOKOJNIE PRZEJECHAĆ POLSKĘ BEZ ODPOCZYNKU.
U MNIE TROSZKĘ TWARDA BYŁA SKRZYNIA DO CZEGO SIĘ PRZYZWYCZAIŁEM NO I PRZYŚPESZENIE BYŁO SŁABE, ALE CÓŻ MASA SAMOCHODU 1200KG A TYLKO 63 KONIKI I BRAK TURBO
PRZY PEŁNYM OBCIĄŻENIU TROSZKĘ POWOLNE AUTO, JA WOZIŁEM KOLUMNY I WSZELKIE KONSTRUKCJE METALOWE DO ZESPOŁU MUZYCZNEGO - CZASEM BRAKOWAŁO KOPA

2008-08-15

Auto mało zawodne,a jesli nawet coś nawali, to dostępność części zamiennych-tak nowych oryginalnych,zamienników jak i "używek" sprawia,że eksploatacja MAZDY 626 nie jest droga. Ogólnie godne polecenia auto za małą kasę.
Mimo wieku i przebiegu silnik nie wykazuje oznak "zmęczenia",nie bierze oleju,natomiast pojawił sie wyciek(spory)z uczszelniacza wału,za czym idzie zaolejenie paska alternanora w efekcie czego ulega on często zerwaniu.
Z powodu wieku auta nie jest w nim zbyt cicho,ale przy predkosciach do 130km/h mozna w miare normalnie rozmawiac.
Deska oraz plastyki wykonano z dobrych(jak na tamte czasy)materiałów i dopóki nie zacznie się ich rozkręcac nie trzeszczą. Blachy podatrne na korozje,głownie tylne nadkola.

2008-03-16

ałto zasługuie na uwagę mimo tego wieku sprawowało sie bardzo dobrze iednostka napendowa bez zarzutu mało awaryine są tagrze podzespoły wyposarzenie bogate mankamentem iest nadwozie i podwozie blaha nie iest dobrze zabespieczona i poiawiają sie ślady korozij
ałto dynamiczne silnikiem nie ma problemu na piątym biegu przyspieszenie było bardzo dobre
ałto bardzo dobrze trzyma się drogi ma twarde zawieszenie i na polskih drogah morze byc uciąrzliwe
ałto ies durze i wygodne nawet iak na cupe iakość materiałuw urzytyh iest trwała niestety mankament tego ałta to korozia
ałto dobrze się prowadzi nie ma rzadnego kłopotu

2010-11-24

Zalety przede wszystkim nie zawodność zwłaszcza w trasie zawsze odpali nawet w -15 nigdy nie było tak żebymk nie dojechał gdzieś a srednio tak 900-1100km dziennie jeździłem, ktoś gdzieś napisał o tym modelu że nie nadaje się w trasy - mylił sie i to bardzo wady : wyciszenie przy durzy...
Silnik był po prostu super oby tylko takie diesle bez turbo były , skrzynia miała jedyny minus że biegi były od siebie daleko oddalone ale w poruwnaniu np. do nowego fiata panda to nic fiat powinien się uczyć od tych co potrafią skonstruować samochód. Obecnie jerzdze fiatem panda 2010r. I ...

2008-08-16

Bezawaryjny
Mazda to najlepszy samochód ,zero awarii,przyzwoity osiągi
Mazda to wygodny samochód
Bardzo wygodny
Zawsze kupowałem nowe auto w salonie,zależnie od posiadanej gotówki,poczynając od 126p w 1981r,Skoda 120L-1986,Mazda 626-2,o diesel- 1991,Passat 1,9 TDI-1997,Audi A6-2,0benzyna.Zdecydowanie najlepszym samochodem była MAZDA-626,przejechałem 330tys.km:33 razy byłem na przeglądzie, ZERO powtar...

Średnie oceny MAZDA 626

Osoby zainteresowane autem Mazda 626 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Honda Accord.

Mazda 626

Mazda 626

Honda Accord

Honda Accord

Najciekawsza opinia użytkownika o Mazdzie 626

Mazda 626 2000 63KM 1991r. hatchback

TAK BYŁEM ZADOWOLONY Z MAZDY, ŻE POMIMO DWÓCH POWAŻNYCH WYPADKÓW, REMONTOWAŁEM TEN SAMOCHÓD I JEŹDZIŁEM DALEJ. OBECNIE POMIMO ŻE SPRZEDAŁEM TEN MODEL KUPIŁEM NOWSZĄ MAZDĘ. MOGĘ SPOKOJNIE POLECIĆ TĄ MARKĘ, ZWŁASZCZA ŻE ROZMAWIAJĄC NA TE TEMATY Z KOLEGAMI W PRACY KTÓRZY JEŻDŻĄ OPLAMI, VW, AUDI, FIATAMI, PEUGOTAMI ITP JA NIE MOGĘ SIĘ WYPOWIADAĆ NA TEMAT NAPRAWY CZEGOKOLWIEK - PO PROSTU W MAŹDZIE SIĘ NIC NIE PSUJE!!!!

CZĘŚCI MOŻE DROGIE, ALE W PRZELICZENIU NA PRZEBIEG TO TANIE.

BRAK KLIMY, NIE MAM DOŚWIADCZENIA JAK SIĘ JEŹDZI Z KLIMĄ, MAM NOWE AUTO KUPIONE W GRUDNIU WIĘC JESZCZE NIE BYŁO CIEPŁYCH MIESIĘCY, W OPISYWANYM AUCIE MIAŁEM SZYBERDACH I MYŚLĘ ŻE TO NAJZDROWSZE ROZWIĄZANIE, CHOĆ CZASEM TROSZKĘ CIEPŁO LATEM

Mazda 626: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Mazda 626: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mazda 626: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.5

Mazda 626: 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986