Mazda CX-9 opinie, oceny użytkowników, Mazda CX-9 spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Mazda CX-9

Średnia ocena: 8.75/10

Mazda CX-9 spalanie (l/100km)

15.05/18.00
11.15/15.00
13.15/17.00

Oceny MAZDY CX-9

MmmM2010-03-14

Jak wcześniej pisałam jestem kobieta , podkreślam to bo kobiety wybierają raczej małe samochody z racji parkowania i w ogóle nie wiem czemu. Ja w tym samochodzie czuję się super , bardzo dobrze się prowadzi .. Taj dostojnie .do tej pory jeździłam osobówkami kombi . Ten ma napęd 4 x 4 , ...
Samochód bardzo dynamiczny.W czasie jazdy , gdy zmieniają się biegi w ogóle tego nie czuć. Odbywa się to bardzo płynnie.pracuje bardzo cicho. Jeśli ktoś stoi obok samochodu nie wierzy , że jest zapalony.
Jestem kobietą 165 wzrostu i trochę ciężko mi ustawić fotel kierowcy tak , żeby było idealnie. Mąż za to nie narzeka 187. , ale to malutki drobiazg , ogólnie nie jest źle.Na środkowych jest wygodnie . Z tyłu nie jechałam.Idealnie wyciszone.
Trochę za miękki lakier , bardzo łatwo można go zarysować/ nie dlatego , że jestem kobietą / to akurat robota męża.Przy rozłożonych ostatnich siedzeniach trochę mały bagażnik jak na takiego olbrzyma. Na wyjazd dla czteroosobowej rodziny idealny.Wspaniale wykończony , bardzo dokładni...
Auto prowadzi się doskonale.wspaniale pokonuje zakręty. Trzyma się jakby koła miał na rzepach.W mieście trzeba znaleźć konkretne miejsce do parkowania niestety. Ograniczona widoczność do tyłu . Trzeba się przyuczyć . Pomocna kamera cofania chociaż nie można jej tak do końca ufać.

Jacek2009-10-25

Robi wrażenie. Jest ich bardzo mało w Polsce i europie. Jechałem na Gibraltar przez lazurowe i naprawdę widziałem tylko jedna cx-9 i to na marokańskich tablicach na samym dole Hiszpanii.

2010-09-06

Bardzo fajny SUV. Niestety hamulce strasznie mnie denerwują. Generalnie patrząc na cenę, to nie ma na rynku konkurenta na ten moment.
skrzynia automatyczna chce jeździć cały czas na 6 biegu. To mnie bardzo denerwuje bo przy 40 km/h wchodzi szóstka i tak jakoś dziwnie jest.
komfort jest naprawdę dobry.
wykończenie wnętrza i jego organizacja bardzo dobre.
hamulce chyba są przeznaczone do innego modelu. Od prawie 20 tys. km mam z nimi problem. Tarcze bardzo mocno "biją". Serwis twierdzi ,że jest ok. Auto było kupione u dealera Mazdy i jest na niego jeszcze gwarancja, a więc będzie walka :-)

2011-02-15

Jak na tak duzy silnik przyspieszenie nie robi wrażenia,skrzynia słabo przerzuca biegi
Komfort jazdy jest bardzo zadawalający
Tutaj zero zastrzeżeń.
Auto wygodne duże,stabilne,ale wiadomo jak na tak duży silnik spalanie okropne.

Tomek2014-03-11

Samochód można powiedzieć że bez wad. Polecam każdemu kto lubi cieszyć się z jazdy samochodem. Idealny do wyjazdu na urlop. Jedyna uwaga to aby napęd był 4x4 bo nie wszystkie te samochody go posiadają.

Średnie oceny MAZDA CX-9

Osoby zainteresowane autem Mazda CX-9 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Subaru Vivio.

Mazda CX-9

Mazda CX-9

Subaru Vivio

Subaru Vivio

Najciekawsza opinia użytkownika o Mazdzie CX-9

użytkownik: Jacek

Mazda CX-9 Sport 3500 V6 263KM 2007r. brak danych

3.5 litra w CX-9 to nie jakaś mułowata!!! Jest to bezszelestna bardzo mocna jednostka. Ma bardzo ciekawy pomruk. Bardzo ciężko było uwierzyć ale jest to prawda. 8,5 sekundy do 100 w takim aucie!! gabaryty!! waga!! wielkie opony!!. Nie jedna wersja merca audi czy bmw nie ma takich osiągów. Chyba ze maja pojemności 1 lub 2 litry większe i spalanie 25 litrów. Mazda cx-9 to wysoko obrotowa jednostka ma chyba coś w rodzaju zmiennych faz rozrządu co czuć. POLECAM!!!

Wszystko widać jedynie z początku trzeba się przyzwyczaić do parkowania tyłem.

Samochód bardzo porządnie wykonany może brakuje mu aż takiej elegancji jak w porsche cayenne ale jest naprawdę wysoki poziom wykończenia. Ja mam 184 i każde z 7 miejsc w tym samochodzie jest dla mnie wygodne. Można sobie siedzieć w ostatnim rzędzie i wyłożyć nogi na położone środkowe fotele.

Czuć po czym się jedzie jak na suv-a 18 lub 20 cali robi swoje. Ale jeśli ktoś chce super komfortu starczy trochę obniżyć ciśnienie lub kupić wyższe opony. Jest idealnie i nikt nie będzie narzekać. Mam 18 cali jechałem też 20 calową wersja GRAND coś tam 3.7 cali ale bardzo trzęsło jak w coupe jakimś. Prowadzenie jest 10/10 jeśli ktoś chce jechać dostojnie 100-120 to czuje jakby jechał 60km/h co już się odbiło po mandatach... ale jeśli komuś się spieszy lub chce pokazać że nie należy wciskać się przed nim można smiało na trasie utrzymywać prędkość 180km/h wyprzedzać po 5 samochodów i byle awensis monedeo czy nawet nowe a6 bedzie miało spore problemy.

Japonia. Części dostępne i nie drogie.

Super 3 strefy.

Japonia!!!