Rover 45 opinie, oceny użytkowników, Rover 45 spalanie 2000r. (strona 1)

Opinie o samochodach Rover 45

2000r.

Średnia ocena: 8.67/10

Rover 45 spalanie (l/100km)

Oceny ROVERA 45

jak na razie auto spisuje się bardzo dobrze, ma przyjemne wnętrze,4 poduszki powietrzne, dobrze się prowadzi, nie jest paliwożerne, koszty zakupu są naprawdę niewielkie, bardzo duży kufer 480l (sedan),polecam jako autko rodzinne.
silnik pracuje równo, brakuje trochę niutonometrów, ale nieźle sobie radzi nawet z kompletem pasażerów, najlepiej przyspiesza od 80-120km/h. Powyżej 120km/h we wnętrzu robi się nieco głośno.
w cztery osoby podróżuje się naprawdę komfortowo, nawet na dłuższych trasach pasażerowie 180cm nie narzekali na brak miejsca, przednie fotele pierwsza klasa, super wygodne. Zawieszenie wzorowe
nie znalazłem ognisk korozji na karoserii, ryski i niewielkie wgniecenia eksploatacyjne, widoczne po dokładnym obejrzeniu.

MARCIN2008-09-03

JAK DLA MNIE TO AUTKO JEST IDEALNE NAPEWNO DUZO MNIEJ AWARYJNE NIZ JEGO WIEKSZY BRAT (ROVER 75), POLECAM KAZDEMU... ALE WYBOR NALEZY DO WAS.
JAK JUZ WCZESNIEJ NAPISALEM SILNIK 1.4IL 16V TAKI POSIADAM JEST NAPRAWDE WYSTARCZAJACY DO TEGO MODELU, 101 KONIKOW DAJE RADE, SKRZYNIA BRACUJE NADZWYCZAJ DOBRZE, PRZYSPIESZENIA NA KAZDYM BIEDU SA DOBRE...
NIC DODAC NIC UJAC TABELKA POWYZEJ MOWIA SAMA ZA SIEBIE.
J/W.
BARDZO FAJNE I DYNAMICZNE AUTKO, POLECAM KAZDEMU KIEROWCY, SILNIK BARDZO EKONOMICZNY( OKOLO 6,5L NA 100KM) ORAZ ELASTYCZNY W PELNYM ZAKRESIE OBROTOW, W WERSJI 1.4IL 16V(DOHC), BARDZO MALA AWARYJNOSC I WYTRZYMALE ZAWIESZENIE. AUTKA TE POSIADAJA SERDUSZKO HONDY WIEC DUZO CZESCI DO SILNIKA PASUJE OD W/...

2010-02-19

Stanowczo skręt, skrzynia biegów. Dosyć ciężko skręca się również kierownicą pomimo wspomagania. Być może jest to tylko moja opinia.
Typowa dla roverow skrzynia biegów. Czyli zacinająca się, zdarza się również, że bieg czasami może wyskoczyć. Silnik dosyć ekonomiczny, choć bardzo słabnie przy zwiększaniu prędkości od 90 km.
Bardzo mało miejsca w środku, przy wzroście 190 cm, mam odsunięty maksymalnie fotel a także bardzo mocno odchylony do tyłu.
Dosyć słaby skręt.

2008-02-08

autko niesamowite-ladne ekonomiczne i z pazurem komfort i kultura to norma u anglików-ale niespodziewalem sie, ze ci pompatyczni flegmatycy zrobia taki silnik-ekonomiczny ale gdy trzeba wyprzedzic, śpieszysz sie na spotkanie albo zamykają nocny....nie ma bata na tego wariata.
na 3-4-5 wariat
piekna szwedaczka-ale miejsca z tylu nie ma:( ale dlaczego mnie to martwi...prtzeciez zawsze prowadze:))))
za parkowanie do tylu dalem srednio bo widocznosc jest taka sobie

2008-08-15

dla mnie jest bez zastrzezen auto,wygodne stabilna jazda ,komfort dobry
co do skrzyni biegow wsteczny ciezko sie wklada
widomo ze jazda paserami w tym modelu nie ma znaczenia ale wazne jest jakim moca silnika jest wtym modelu musi byc ograniczoy ciezar calkowity
tapicerka latwo do zuzycia,przesten od pasazera z przodu troche malo,
uklad kierowniczy slabo dopracowany co do fiata bravo 1.4 12v,moge sie mylic,konfort jazdy przyczepnosc dobra

Średnie oceny ROVER 45

Osoby zainteresowane autem Rover 45 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Honda Civic.

Rover 45

Rover 45

Honda Civic

Honda Civic

Najciekawsza opinia użytkownika o Roverze 45

Rover 45 sedan 1600 109KM 2000r. sedan (limuzyna)

autko bardzo dobrze trzyma się nawierzchni,nie przewraca się na ostrych łukach drogi, precyzyjny układ kierowniczy i średnio twarde zawieszenie zachęca do dynamicznej jazdy. Zbyt mały skręt mniej wprawnym kierowcą może utrudniać parkowanie,wspomaganie działa w sam raz nie za lekko i nie za ciężko.

ogrzewanie działa bardzo dobrze, tak samo i klimatyzacja.

na razie bez problemów, spalone żarówki- postojowe

Rover 45: hatchback, sedan (limuzyna)

Rover 45: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Rover 45: 1.4, 1.6, 1.8, 2.0