Toyota Camry opinie, oceny użytkowników, Toyota Camry spalanie 2007r. (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Camry

2007r.

Średnia ocena: 9.50/10

Toyota Camry spalanie (l/100km)

Oceny TOYOTY CAMRY

2009-07-11

Najlepszy samochód na świecie za tą cenę. Samochód, którego pozazdroszczą sąsiedzi. Samochód, za którym oglądają się mężczyźni i zaglądają przez szybę (niestety mało zobaczą, bo jest przyciemniana) Solidne i bardzo gustowne japońskie wykonanie. Samochód łatwy i wygodny w o...
Mój silnik V6 i jego 268 KM (dynamika!!!)w połączeniu z jego cichą pracą i "miękką" płynną pracą automatycznej skrzyni biegów to radość prowadzenia. "Gówniarze od palenia kół" pozostają ze swoim wstydem we wstecznum lusterku.
Jeździłem dobrymi samochodami, ten jednak zasługuje na szczególne komplementy. Nie dziwię się, że jest to najchętniej kupowane auto przez ludzi klasy średniozamożnej w USA. Mój XLE jest wyposażony komfortowo (nie potrafi jedynie gotować :)
Samochód stworzony dla ludzi ceniących jakość i estetykę, wymagajacych wygody, niezawodności, i wysokiej jakości zarówno materiałów ale i wykonania.
Miałem różne samochody. Ale ten prowadzi się nieporównywalnie. Ulega się złudzeniu, że ktoś naprawił nasze polskie drogi, a jazda jest niczym zabawa na symulatorze po autostradzie. Sama przyjemność prowadzenia.

Artur Brauner2009-07-12

Caloksztal auta jest ok. Kupione auto nowe lub roczne, mamy spokoj na nastepne 6 lat. Rankingi Toyoty sa na pierwszy miejscu tak ze wiekszosc tez tak mysli.
Naped. Przyspieszenie tutaj w wersji skrzyni automatycznej nie jest najlepsze. Po wcisnieciu padelu przyspieszenia skrzynia pracuje z opoznieniem przyspieszajac auto . Przyspieszenie nie jest najlepsze w szczegolnosci od 80-120km. Jednym slowem skrzynia automatyczna nie robi tego co skrzynia manualn...
Wszystko na 10. Szczegolnie wyciszenie auta to rewelacja. Przy zxamknietych szybach auto stoi skrzynia biegow na N(luz) silnika praKTYCZNIE nie slychac, mozna szeptac pasazerowi z tylu.
Po zlozeniu siedzen tylnych bagaznik nie nabawa optymizmem ale jest ok. Sam bagaznik otwierajac z zewnatrz wydaje sie potezny. Przestrzen z przodu i tylu nie ma co pisac. Auto jest duze (klasa Audi A6). Zegary wykonane w technice LED tak ze wzroku nie mozna oderwac.
Nic dodac nic ujac. Toyota Camry (wersja USA) auto ktore jest numerem 1 w sprzedazy w USA. Posiadam prawie 2 lata i jezdzi jak nowe (kupilem uzywane). Polecam w 100%. Parkowanie ocenilem na 9. Skala od 1 - do 100 moja dziwiatka to 95

Marek2010-12-17

Za całokształt 9, bo nie ma samochodu idealnego. Jednak Camry może śmiało konkurować z europejskimi samochodami klasy wyższej.
Jeszcze trochę KM mógłby mieć.
Bardzo wysoki komfort jazdy. Każdy kto pierwszy raz nim jedzie, to mowi, że samochód "płynie".
Trochę za dużo twardego plastiku we wnętrzu (bo Amerykanie to lubią).

2010-08-02

jedyną wadą camry jest to że jeszcze przez 4 lata będę spłacał leasing
mistrzem sprintu to on nie jest ale zbiera się wystarczająco sprawnie
super
jest ogromny
tym autem poprostu chce się jeździć , poezja

Bogusław2010-08-30

wady są zerowe w porównaniu z zaletami
reweracja, mały odrzutowiec 7,7s do setki, mało kto mi podskoczy na drodze , poza sportowymi
najcichszy samochód jakim jeździłem, prawie melex

Średnie oceny TOYOTA CAMRY

9.8/10
9.8/10
9.9/10

Osoby zainteresowane autem Toyota Camry brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Fiat 132.

Toyota Camry

Toyota Camry

Fiat 132

Fiat 132

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Camry

użytkownik: Artur Brauner

Toyota Camry LE, CE 2400 16V 160KM 2007r. sedan (limuzyna)

Naped. Przyspieszenie tutaj w wersji skrzyni automatycznej nie jest najlepsze. Po wcisnieciu padelu przyspieszenia skrzynia pracuje z opoznieniem przyspieszajac auto . Przyspieszenie nie jest najlepsze w szczegolnosci od 80-120km. Jednym slowem skrzynia automatyczna nie robi tego co skrzynia manualna.

Widocznosc na 9. Patrzac na lewy rog i prawy (zwlaszcza lewy) wydaje sie nam ze troche nam przeskadza. Widocznosc z tylu na 9 ale wchodzi na 10. Pamietajmy ze auto ma w standardzie 7 poduszek powietrznych z czego 4 sa kurtyny powietrzne z tego wzgledu byc moze wydaje sie nam ze nie mamy tak duzej widocznosci.

Ogrzewanie super. W zimie temp. -5 stopni C auto potrzebuje okolo 5 minut na cieple powietrze. W lecie klimatyzacja robi swoje. Rada zamontowanie zdalengo odpalania (na pilota) zdaje egzamin.

Toyota Camry: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Toyota Camry: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Toyota Camry: 2.0, 2.2, 2.4, 3.0, 3.5

Toyota Camry: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2000, 1999, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1989, 1988