Toyota Camry opinie, oceny użytkowników, Toyota Camry spalanie 3.5 (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Camry

3.5

Średnia ocena: 9.50/10

Toyota Camry spalanie (l/100km)

Oceny TOYOTY CAMRY

2009-07-11

Mój silnik V6 i jego 268 KM (dynamika!!!)w połączeniu z jego cichą pracą i "miękką" płynną pracą automatycznej skrzyni biegów to radość prowadzenia. "Gówniarze od palenia kół" pozostają ze swoim wstydem we wstecznum lusterku.
Jeździłem dobrymi samochodami, ten jednak zasługuje na szczególne komplementy. Nie dziwię się, że jest to najchętniej kupowane auto przez ludzi klasy średniozamożnej w USA. Mój XLE jest wyposażony komfortowo (nie potrafi jedynie gotować :)
Samochód stworzony dla ludzi ceniących jakość i estetykę, wymagajacych wygody, niezawodności, i wysokiej jakości zarówno materiałów ale i wykonania.
Miałem różne samochody. Ale ten prowadzi się nieporównywalnie. Ulega się złudzeniu, że ktoś naprawił nasze polskie drogi, a jazda jest niczym zabawa na symulatorze po autostradzie. Sama przyjemność prowadzenia.

2009-06-20

silnik jest oszałamijący
jak na takie auto mogło być ciszej ale jes to sprawka opon
mala widoczność z tyłu

Średnie oceny TOYOTA CAMRY

Osoby zainteresowane autem Toyota Camry brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Fiat 132.

Toyota Camry

Toyota Camry

Fiat 132

Fiat 132

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Camry

Toyota Camry XLE 3500 V6 268KM 2007r. sedan (limuzyna)

Najlepszy samochód na świecie za tą cenę. Samochód, którego pozazdroszczą sąsiedzi. Samochód, za którym oglądają się mężczyźni i zaglądają przez szybę (niestety mało zobaczą, bo jest przyciemniana) Solidne i bardzo gustowne japońskie wykonanie. Samochód łatwy i wygodny w obsłudze a przy tym mocny i komfortowy.

Jak na tak duże auto widoczność jest bardzo dobra. Oczywiście po przejściu z malutkiego samochodu, pojawia się poczucie "ciasności" otoczenia zewnętrznego, co wymaga podwyższonej ostrożności szczególnie przy parkowaniu.

To najmniej awaryjne auto na rynku amerykańskim. TO FAKT - a o faktach się nie dyskutuje.

Czuję się zawsze świeżo i komfortowo: zimą i jesienią sucho i cieplutko latem rzeźko. Pasażerowie mają indywidualną) odrębną regulację warunków klimy. Mój model ma dodatkowo automatyczną klimatyzację dwustefową i ogrzewane fotele, fabrycznie ciemne szyby (z tyłu nikt nie zajrzy) a dla fantazji szyberdach. Czego trzeba więcej.

Samochód bez kluczyków!(Na piersi noszę cudowny "medalik"). Złodziej nie odjedzie! Elektryka i elektronika bardzo dobra. Szkoda jedynie, że wewnętrzne 2 piloty(nad lusterkim) umożliwiające otwieranie np. bramy lub garażu nie są kompatybilne z krajowymi urządzeniami (a może elektryk nie potrafi ich skonfigurować). Auto z USA wymaga minimalnej (taniej) przeróbki świateł kierunkowskazów.

Toyota Camry: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Toyota Camry: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Toyota Camry: 2.0, 2.2, 2.4, 3.0, 3.5

Toyota Camry: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2000, 1999, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1989, 1988