Toyota Camry opinie, oceny użytkowników, Toyota Camry spalanie benzyna+gaz (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Camry

benzyna+gaz

Średnia ocena: 8.71/10

Toyota Camry spalanie (l/100km)

13.25/15.17
10.22/11.01
11.72/13.14

Oceny TOYOTY CAMRY

2011-02-13

Komfort i niesamowita przyjemność jazdy pomimo dosyć duzego spalanie jest warta tej ceny.
Camry z silnikiem 3.0 v6 jest niesamowicie elestyczna. Niech da jakies porównaniem opis takiego zdarzenia: jadąc z 5 osobami podczas weekendwej wycieczki zerwała mi się linka zmiany biegów ( auto 17 lat). Właczłem ręcznie 4 bieg i wybrałem sie do domu beskidzką trasą. Na 10% podjeździe m...
Resorowanie oceniam bardzo dobrze. Jakkolwiek są pewne trudności z zakupem zamienników tulejek tylnego zawieszenia , zwłaszcza poprzecznych. Tylny wózek koroduje bardziej niż inne części. Chyba bedę go musiał wymienić - po 19 latach.
Największą wadą tego auta - wcale nie żartuję - przyanjmniej dla mie (jestem wysoki) jest to że gdybym jechał w czapce to zawadzam o sufit, nawet przy najnizej ustawionym fotelu. I o jeździe np w kapeluszu mogę zapomieć. Dlatego daję za ergonomię tylko nieco powyzej sredniej.
Prowadzi się doskonale, Nie mozna przesadzać z gazowaniem w zakręcie bo tulejki przedniego zawieszenia wyrabiaja się za szybko. Nawet co roku. Gdy się o tym pamięta mozna jeździć i 3 lata na jednych- oczywiscie mówię o zamiennikach a nie oryginalnych. Okładziny hamulcowe do bębna hamulc...

2009-07-10

LImuzyna jak na owe czasy poprostu ekstra- nadal po tylu latach jazda tym sprawia przyjemnosc!W dodatku linia i wyglad tego samochodu nadal sie podoba
Bardzo obszerne wnetrze.Schowkow troche malo ale da sie przezyc
Moja Toyka to wersja japonska produkowana na Nowy York ( sprowadzona na mienie przesiedlencze)Jestem 2 wlascicielem.Uklad jezdy rewelacyjny- auto plynie poprostu.Polecam szczegolnie w automacie.

2008-07-27

Bardzo dobry i wygodny samochód o niskiej awaryjności. Niestety ceny części zamiennych, zwłaszcza oryginalnych, wysokie.
Jak na tak spory samochód, to silnik jednak za słaby. Choć kultura pracy silnika i skrzyni była bardzo poprawna, to jednak by dynamicznie jeździć autem, trzeba je trzymać na obrotach.
Cichutko i bardzo komfortowo.
Miejsca wszędzie mnóstwo. Bagażnik ogromny. Niestety "lecą" siłowniki klapy bagażnika i maski, a klapa jest ciężka. Karoseria nie rdzewieje sama z siebie. Mi osobiście nie podoba się wszechobecna szarość, ale o gustach się nie dyskutuje. Plastiki nie trzeszczą.
Zawieszenie baaardzo miękkie, ale mimo wszystko pewne. Jeśli nie ma luzów, to bardzo przyjemnie się prowadzi. Niesamowicie komfortowo.

Piotr Urbański2008-02-09

Auto sprzedałem kilka tygodni temu, ale pozbywałem się go z żalem, na prawde bardzo komfortowe auto. Trzeba tylko dbać o układ chłodzenia bo musiałem przez nieszczelną chłodnicę (brakowało wody) wymieniać uszczelki pod głowicą, a to w takim V6 koszt 2500 zł.
Bardzo dynamiczny. Przeciętnie tą samą trasę robiłem o 20 % szybciej niż innymi autami.
Bardzo wygodny
Bez uwag
Trzyma się rogi jak przyklejony, bardzo dobrze się prowadzi, fantastycznie się nim jeździ. Podczas przegladu sprawdzający określili moc hamulców że jest porównywalna jak w samochodzie ciężarowym.

2013-08-05

Genialne auto na trasę.
Wszystko na 9, bo do tej limuzyny najlepszy jest silnik V6 3.0. 2,2 też daje rade i nigdy nie miałem problemu wyprzedzając na trasie.
Bardzo dużo miejsca, jazda bardzo komfortowa i nie męczy.
Bagażnik ponad 500l w sedanie. Dużo miejsca, wiele przydatnych schowków.
Prowadzi się genialnie, jazda jest niezwykle komfortowa. Nie jeździłem autem z lepszym wspomaganiem. Parkowanie to nie łatwe taką kolubryną, ale auto ma znaczenie lepszy promień skrętu niż inne auta.

Średnie oceny TOYOTA CAMRY

Osoby zainteresowane autem Toyota Camry brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Fiat 132.

Toyota Camry

Toyota Camry

Fiat 132

Fiat 132

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Camry

Toyota Camry 2200 16V 136KM 1996r. sedan (limuzyna)

Auto praktycznie bez wad.Silnik i skrzynia nie do zarzniecia-moze troche na gazie po takim przebiegu zaczela brac wiecej oleju.Poza tym nie mam zastrzezen.Dodam ze wczesniej przez 4 lata rowniez mialem taka sama Camry z tym ze z poczatku serii 1991/2r Przez tyle lat poznalem to auto dokladnie.Jesli moge w czyms pomudz to pytania na meila video-slub@wp.pl

Silnik bardzo wytrzymaly i nie do zdarcia,a prz tym bardzo ekonomiczny.Auto w automacie przy normalnej jezdzie pali srednio 9l/100km bezolowiowej.Po 3 latach posiadania wlozylem gaz i od tamtej pory poza wymiana filtra od LPG nic nie dotknolem (naprawde nic!-przez 4lata ponad) A na dodatek spala ok 11 litrow

Widocznosc z kazdej strony znakomita\ Ogromna limuzyna dobrze przeszklona

Bardzo obszerne wnetrze.Schowkow troche malo ale da sie przezyc

Gdyby nowa Camry mniej kosztowala na pewno bym sie nie zastanawial.Jezdzilem wieloma duzymi limuzynami i wiele z nich o wiele mlodszych jej nie dorownuje.Camry z japoni jest poprostu super!

Ogrzewanie super,gorzej gdy jest wilgotno ( jesli nie mam sie klimy to trochr paruja szyby)

Toyota Camry: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Toyota Camry: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Toyota Camry: 2.0, 2.2, 2.4, 3.0, 3.5

Toyota Camry: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2000, 1999, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1989, 1988