Toyota Carina opinie, oceny użytkowników, Toyota Carina spalanie 1998r. (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Carina

1998r.

Średnia ocena: 8.00/10

Toyota Carina spalanie (l/100km)

Oceny TOYOTY CARINA

Tomasz2008-09-07

Ogólnie SUPER autko.Jedyna wada jak dla mnie to za głośna we wnętrzu.Nie jest to samochód do sportowej jazdy.Zapakować 5 osób +bagaż i jechać z punktu A do punktu B przy małym zużyciu paliwa i w wygodnym wnętrzu.
Resorowanie jak mówiłem-tapczan=komfort.Z kompletem pasażerów to samo.Pasażerowie nigdy nie narzekali na niewygody,zawsze wychodzili zadowoleni.Mam obiekcję co do wyciszenia,mogłoby być lepiej.Podłuższej jeździe trochę szumi w uszach-niska ocena.
WIELKI.Z przodu i z tyłu mnóstwo miejsca.Bagażnik jak dla mnie BOMBA.Ergonomia WZOROWA.Jakość materiałów BARDZO DOBRA.Karoseria nie wykazuje oznak korozji.
wspomaganie dobrze spełnia swoje zadanie,miękki jak kanapa co uznaję za zaletę,na szybkich zakrętach przechyla się na boki,zawieszenie ogólnie dobre.

Średnie oceny TOYOTA CARINA

Osoby zainteresowane autem Toyota Carina brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota 4 Runner.

Toyota Carina

Toyota Carina

Toyota 4 Runner

Toyota 4 Runner

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Carina

użytkownik: Tomasz

Toyota Carina Carina II E GS 2000 TD 83KM 1998r. kombi

To jest 2.0 TD elastyczność jak dla mnie wzorowa.Turbina "łapie"bardzo szybko.Jeżeli jedziesz na 5 biegu i masz 1200 obr/min możesz jechać ale o przyśpieszeniu z tej wartości zapomnij.Redukcja o jeden w dół i jest już ok.Na każdym biegu przyśpiesza bardzo ładnie powiedziałbym nieźle się zbiera.

Widoczność we wszystkich kierunkach jak dla mnie DOBRA.

Podczas mojej eksploatacji wymieniłem tylko Klocki hamulcowe,żarówki,pasek rozrządu no i olej.Narazie to tyle.

Nie ma klimatyzacji,ma natomiast "szyberdach" co w upalne dni pomaga ale nie załatwia sprawy -będzie ciepło w środku.Ogólnie wentylacja daje radę.

Wszystko działa dobrze.

Toyota Carina: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Toyota Carina: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Toyota Carina: 1.6, 1.8, 2.0

Toyota Carina: 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1986, 1985