Toyota Celica opinie, oceny użytkowników, Toyota Celica spalanie 2003r. (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Celica

2003r.

Średnia ocena: 9.50/10

Toyota Celica spalanie (l/100km)

Oceny TOYOTY CELICA

2009-07-12

Według mnie świetny samochód z genialnym designem i świetnym zawieszeniem. Super dla ludzi młodych.
Zawieszenie jak wspominałem jest bardzo dobre - nie mam zarzutów. Fotele przednie są genialne - świetne trzymają na boki i są odpowiednio miękkie/twarde - 4 godzinna jazda nie męczy.

jest dobrze
na tę klasę auta jest i tak dobrze
niema się czego czepiać
ok

Średnie oceny TOYOTA CELICA

4.0/10
4.5/10

Osoby zainteresowane autem Toyota Celica brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai Coupe.

Toyota Celica

Toyota Celica

Hyundai Coupe

Hyundai Coupe

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Celica

Toyota Celica Sport 1800 VVTi 143KM 2003r. coupe

Posiadam wersję z silnikiem 143 konie i po tych kilku miesiącach mam wrazenie że mogłoby być więcej - chociaż te 143 konie pozwalają na szybką dynamiczną jazdę - ale pod warunkiem że samochód jest trzymany na odpowiednich obrotach - dół jest słaby - ale tak od 3500 widać że zaczyna się zabawa.

Widoczność do przodu jest dobra - do tyłu jest gorzej - czujniki parkowania się przydają - siedzi się niski - tył samochodu jest podniesiony - praktycznie tylna szyba jest bezużyteczna - jedynie lusterka które są dobre - i dużo w nich widać.

Miejsca z przodu jest bardzo dużo - dużo więcej niż np. w citroenie xsara - który jest samochodem rodzinnym. Z tyłu już jest gorzej - osoby do 180 jadą wmiarę wygodnie - powyżej jużjest gorzej - ale wkońcu to samochód sportowy. Bagażnik jak na sportówkę jest zaskakująco duży - zmieści się tam praktycznie wszystko co potrzebne. Ostatnim razem zmieściłem tam 3 opony o rozmiarze 16 cali bez składania foteli - jak na sportowy samochód to rewelacja.

Zawieszenie i układ jezdny jest w tym samochodzie po prostu rewelacyjny, z oponami takimi jak fabryczne - czyli 205,55,16 samochód sie trzyma drogi jak przyklejony - nic nie buja na boki - zawieszenie jest odpowiednio twarde. Parkowanie również nie sprawia problemów - chociaż sportowe auto nie ma tak mocno działającego układu wspomagania kierownicy.

Narazie bez żadnych awarii - ważne to dbanie poziom oleju - zmienne fazy przy bardzo szybkiej jezdze potrafią zjeść trochę oleju - chociaż mi się to narazie nie zdarzyło.

Bardzo szybko chłodzi jak i grzeje - nie ma problemów z parowaniem.

Wszystko wporządku - nie zanotowałem problemów.

Toyota Celica: coupe, coupe cabrio, sedan (limuzyna)

Toyota Celica: benzyna, benzyna+gaz

Toyota Celica: 1.3, 1.6, 1.8, 2.0

Toyota Celica: 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1987