Opinia Toyota Camry 2.4 165KM (technologia hybrydowa) sedan (limuzyna) 2008r., ocena użytkownika (msy)

Toyota Camry 2008r. - opinia użytkownika

silnik: 2.4 165KM (technologia hybrydowa)

data oceny: 2010-01-05

Generalnie auto jest bardzo, bardzo ekonomiczne jak na swoje gabaryty, wagę i moc silnika. W każdym razie nie pali mi więcej niż 7,5 lt/100 km

Ogólnie, na jego stan, jak przy wszystkich samochodach

To raczej to auto zwraca na siebie uwagę w zalewie VW, Audi, Renaultów itp.

Osoba która sprzedała mi auto (właściciel komisu) przewiózł mnie (z konieczności - nie było to zamierzone) swoim Mercedesem klasy E, który wypadł przy mojej Camry jak ubogi krewny. Mniej miejsca, o wiele głośniejszy, gorsze zawieszenia. Nie chciało mi się wierzyć.

Bardzo cichy i komfortowy - bardzo wysoka półka. Nie ma stuków. Miękko, ale pewnie. W sumie, tym samochodem nie jedzie się a płynie! Cała klasa wyżej od wyższej średniej europejskiej

Bardzo wysoka kultura pracy. Może nie jest to wyścigowy bolid, ale ogólnie jest żwawy i jest czym jechać.

Bardzo cichy i komfortowy - bardzo wysoka półka. Tym samochodem nie jedzie się a płynie! Dużo miejsca, świetne fotele. Po 12 godzinach jazdy nie czułem się zmęczony samochodem. Z żoną muszę się wykłócać kto prowadzi. Wyciszenie: Tutaj Japończycy muszą popracować. W korkach słyszę samochody stojące przede mną i za mną :-). A tak poważnie, Silnik spalinowy słychać dopiero powyżej 130 - 140 km/h. W mieście, w korkach kiedy włącza się hybryda słyszysz wszystkie inne samochody oprócz twojego. Cóż lepszego może cię spotkać?

Wygodnie nawet dla wysokich osób z przodu i z tyłu. Wiele więcej miejsca niż np. w Mercedesie E klasa. Fotele - rewelacja. Czuć to w długich trasach. Nie ma zmęczenia, nie boli kręgosłup. Poza tym, dobra jakość skór. Generalnie - salon. Poza tym, wszechstronna regulacja foteli i pozycji. Może plastiki nie sa najwyższej jakości, ale daruję mu to przy wszystkich zaletach i cenie auta.

Rewelacja. Przy -15 st C po 3 minutach w aucie jest ciepło. Nie spotkałem tego jeszcze w żadnym samochodzie. Nawiew bardzo skuteczny a przy tym cichy. Bardzo szybkie odparowywanie i rozmrażanie szyb.

Trzeba trochę uważać przy parkowaniu

Mam go od niedawna, trudno powiedzieć

Trudno mi określi, niczego jeszcze nie robiłem i niech jak najdłużej tak zostanie

Po miesiącu dość intensywnego jeżdzenia w tym trasy po 12 godzin, nie znajduję niczego co mogłoby mi sie nie podobać.

Zaskoczyło mnie wszystko. Nie spodziewałem się, że jest to samochód aż tak wysokiej klasy. Rewelacja. Śmiem twierdzić, że to auto dorównuje lub przewyższa w wielu punktach (wyciszenie, zawieszenie, zużycie paliwa) europejskie auta wyższej klasy