BMW seria 3 opinie, oceny użytkowników, BMW seria 3 spalanie 1992r. (strona 1)

Opinie o samochodach BMW seria 3

1992r.

Średnia ocena: 8.17/10

BMW seria 3 spalanie (l/100km)

11.15/12.56
8.13/9.28
9.62/12.88

Oceny BMW SERIA 3

ogólnie super autko ,jednak z biegiem czasu człowiek poczatkowo zachwycony (jesli kupilismy ideał) zaczyna dostrzegac male ale jednak pojawiajace sie z czasem i potrafiace byc naprawde denerwujace 'drobnostki"
słabej jakosci materiały na siedzeniach z biegiem czasu łatwo przecieraja sie i rozciagaja :/ mało schowków troszke ciasnawo... co do korozji to praktycznie nie wystepuje jesli oczywiscie nikt nie robił nic z blacharka

2009-07-14

Bmw to dobry samochód nie wymaga stałej wizyty warsztatacie o ile traficie na dobry egzemplarz.Pilnować terminu wymiany i można śmigać.Nie należy do aut awaryjnych nie jest też tak trwały jak mazda.Łatwo można sie w nim zakochać.Nie było takiej osoby by się nie spojrzała.kolor czarny...
Na 102 KM jest wystarczający.Na 3 biegu można go dobrze wkręcić w obroty przy wyprzedzeniu budzi się w nim szatan drogowy.Czuć wtedy że ten silnik śmiga.Dla lubiących szybszą jazdę polecam 318i.Na poszczególnych biegach daje dobrą moc na 3 biegu osiągnołem 110km/h bez wysiłku dla mni...
Prowadziłem te auto przez 1000kilometrów bez dużych przerw.Jestem bardzo zadowolony aż nie chce się wysiadać,wszystko pod ręką widać przynajmniej że to kierowca rządzi.natomiast z tyłu jazda jest męcząca.Zdecydowanie nie polecam
Karoseria.Bmw e36 ma blachę ocynkowaną.Więc nie powinno być kłopotów z rdzą.Jeśli się pojawi miejsce te mogło być w przeszłości uszkodzone.Jest to auto dla 4 dorosłych osób lub całej 5 - rodziny,auto dla studenta, młodego małżeństwa z dzieckiem
BMW E36 prowadzi się bardzo dobrze,świetnie trzyma się nawierzchni zwłaszcza Na zakrętach jest jak klej na asfalcie.Dobra widoczność,

2010-07-16

Auto mam od 5 lat, już leci 6 rok mojego użytkowania.Odnoszę wrażenie że na spokojnie jeszcze 6 lat przejeżdzi. Dopóki nic się nie będzie poważnego psuło to go nie sprzedam.Tanie w eksploatacji.Gdy czytam posty że ktoś na naprawę jednorazowo płaci 2tyś to dla mnie kosmos. Szybko bym ...
Silnik sześciocylindrowy na łańcuchu rozrządu nie trzeba do niego zaglądać. Sprawdzałem tylko olej na miarce. Litr oleju wciągnął pomiędzy wymianami.Mechanicy zwracali uwagę że coś się sączy pomiędzy skrzynią a silnikiem.Ale nigdy w to nie wnikałem dolałem i było dobrze. Spalał...
Z przodu może być nie jestem wysoki z tyłu dzieci nie narzekały.Silnik było słychać jak się dodawało gazu to już raczej słabo
Jako że auto jest już pełnoletnie to rdza wyłazi.Na szczęście widzę że wolno się posuwa
Zawieszenie obniżone fabrycznie to na dziurach niekomfortowo na prostej drodze może być

2010-02-20

duże spalanie przy przyjemnej jeździe, duże koszty ubezpieczenia.
zadbany silnik daje dużo radości z jazdy mało pali i nie wymaga wkładu finansowego.
Dobre wyciszenie, kiepskiej jakości fotele w welurze, dobrze trzymają, niewygodne na dłuższą trasę.
Niklowana karoseria nie gnije szybko ( dotyczy aut bezwypadkowych). Świetne materiały wnętrza( poza fotelami). Duży bagażnik , oraz wygoda obsługi samochodu sprawi że jazda tym autem może być przyjemna i bezstresowa ( nie dotyczy polskich dróg).
Bardzo dobre zachowanie na drodze jeśli chodzi o układ jezdny. Dotyczy tylko aut bezwypadkowych.

Andrzej2008-11-02

na 10 to musialo by byc to auto marzen, a z 9tki moze byc dumne i to jak :)
mocna jednostka i przyzwoity moment obrotowy
na tyle troche malo jest miejsca na nogi, no ale to coupe, tu ma byc przod wygodny :)
mimo tego ze to jest coupe to bagaznik jest spory (ponad 400l), do tego skladana tylna kanapa, a karoseria ocynkowana, zero rdzy

Średnie oceny BMW SERIA 3

4.9/10
3.6/10

Osoby zainteresowane autem BMW seria 3 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi A4.

Najciekawsza opinia użytkownika o BMW seria 3

BMW seria 3 sedan 2000 m52 150KM 1992r. sedan (limuzyna)

silnik praktycznie wieczny kilku moich znajomych ma auta z przebiegiem zblizonym do 300tys i naprawde nie tykaja ich!! elastycznosc no cóz w miare jedzenia rosnie apetyt..ale poczatkowo ok ...sama praca i dziwiek silnika - mysle ze w tej pojemnosci nie ma konkurencji...skrzynia idealnie dograna do mozliwosci i mocy auta no i pracujaca oczywiscie jak na bmw przystało-genialnie...

jezdze bardzo duzo (jestem kierowca ciezarówki) i nigdy zadne auto nie sprawiało mi takich problemów przy parkowaniu jak to małe BMW :/ widocznosc do tyłu - tragedia (jestem wysoki)

zawieszenie seryjne daje juz wiele radosci choc ja osobiscie polecam (przy wymianie zawieszenia a na naszych drogach kazdego to czeka) jakis dobry gwint ja mialem KW i dopiero po jego zalozeniu i zestrojeniu "pod siebie" zobaczyłem ile BMW ze stosunkowo nie wielkim silnikiem potrafi dac radosci na drodze i w miescie ;)

super naprawde , mozna by narzekac na slaba trwałosc no ale tylko jesli jezdzilibysmy po autostradach a z naszym stanem dróg niestety nie wypada nam ;) po sprowadzeniu auta pół roku i zawiecha do wymiany - wybór gwint kw....ale do czego zmierzam-mysle ze nawet wiecej niz połowa czesci które wyciagnałem z zawieszenia pochodzilo jeszcze z seri i bylo w aucie od nowosci...

ogólnie ok choc latem doskwieral strasznie akurat u mnie brak klimy :/

BMW seria 3: cabrio, coupe, coupe cabrio, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

BMW seria 3: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

BMW seria 3: 1.3, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 2.5, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.2, 3.5

BMW seria 3: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1982