Toyota Prius opinie, oceny użytkowników, Toyota Prius spalanie 2007r. (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Prius

2007r.

Średnia ocena: 9.50/10

Toyota Prius spalanie (l/100km)

Oceny TOYOTY PRIUS

Maciej2014-04-18

Przyspieszenie dzięki skrzyni bezstopniowej nie daje szans innym samochodom - czysta przyjemność, Dwa motory razem - to dwa serca
Zaskakująco dużo miejsca z tyłu odległość od przedniego oparcia jak w limuzynie
Bardzo wygodny bagażnik, z podziałem na strefę "jawną" i "tajną"
Do hamulców trzeba się przyzwyczaić - głównie działa hamowanie elektromagnetyczne - klocki praktycznie się nie zużywają, przy dużych prędkościach mógłby hamować skuteczniej ale to ze względu na dużą masę własną

2010-07-20

Jedyna, ale bardzo poważna wada to długi czas reakcji na pedał przyspieszenia wciśnięty do podłogi (około sekundy).
Nie polecam nikomu "oszczędzania" przez kupno wersji bez kamery cofania. Bez tego widoczność do tyłu jest FATALNA.

Średnie oceny TOYOTA PRIUS

Osoby zainteresowane autem Toyota Prius brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mercedes 220.

Toyota Prius

Toyota Prius

Mercedes 220

Mercedes 220

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Prius

użytkownik: Maciej

Toyota Prius sol 1500 KM 2007r. hatchback

Auto daje tak ogromną przyjemność z jazdy że nie da się tego opisać. Nie polecam pewnej grupie kierowców, nastawionych na zupełnie inne wrażenia. Nie znam włąściciela Priusa, który chciałby w przyszłości zamienić go na tradycyjny. Sam wiem dobrze jaki będzie mój kolejny samochód - Prius plug-in.

Z przodu modne, grube słupki wymagają ruchu głową przy skręcaniu, z tyłu trzeba trochę poćwiczyć dzięki obecności poziomej belki, chyba, że się kupi model z kamerą cofania, co rozwiązuje wszelkie problemy

Zaskakująco dużo miejsca z tyłu odległość od przedniego oparcia jak w limuzynie

Bardzo wygodny bagażnik, z podziałem na strefę "jawną" i "tajną"

Po kilkunastu autach, które miałem do tej pory niezawodność Priusa jest kompletnym szokiem. O koszcie napraw nie ma co dyskutować bo ich ilość w czasie życia tego auta wszystko niweluje...

klimatyzacja chłodzi w niespełna minutę po włączeniu

przy 105 000 km wymieniłem pierwszą żarówkę w oświetleniu - reszta - nadal oryginalne (made in Japan) Respekt wzbudza komputer sterujący pracą silników - to czysta przyjemność

Toyota Prius: hatchback, liftback

Toyota Prius: benzyna, technologia hybrydowa