Renault 19 opinie, oceny użytkowników, Renault 19 spalanie hatchback 1.7 benzyna od 1992r. do1994r. (strona 1)

Opinie o samochodach Renault 19

hatchback 1.7 benzyna od 1992r. do1994r.

Średnia ocena: 8.11/10

Renault 19 spalanie (l/100km)

Oceny RENAULTA 19

Silnik nie jest rewelacyjny ale patrzę na jego datę produkcji i na tej podstawie go oceniam. Czyli wychodzi, że jest bardzo dobry. Silnik F3N jest prosty w obsłudze, tanie części
Jest naprawdę cichy w środku. Jak łożyska nie walą i jak ma się uszczelki w dobrym stanie to jazda jest przyjemnością. Jedna osoba przy 155 km/h nie zauważyłem żadnych niemiłych odgłosów.
Rok 1993 - nigdzie nie rdzewieje a mamy teraz 2008 ! Dużo można sobie samemu zrobić w nim/zmienić, np dodać podłokietniki wyłożyć wykładziną schowek itd
Miękkie auto na zakrętach. Hamulce coś mi się zepsuły i ręczny także, ale nie jest to taki duży koszt naprawy.

DAMIAN2008-03-01

troszke slabe przyspieszenie ale silnik dobrze sie sprawuje
nie mam wiekszych zastrzezen choc moglo byc zawieszenie troche teardsze
duzo miejsca we wnatrz jak i w bagazniku,dobrej jakosci materialy, ergonomiczny
duzo miejsca w srodku.auto jest wygodne i dobrze sie prowadzi jednak nie nadaje sie na wieksze predkosci poniewaz zawiesenie jest zbyt miekkie.auto moglo by sie trzymac lepiej drogi.po mimo swojego wieku jego sylwetkw nie jest przestarzala zbytnio,dosc ladna deska rozdzielcza.tani w utrzymaniu(czesc...

maciek2008-03-23

silnik może mógł by być nieco mocniejszy ale i tak ten daje rade. Skrzynia biegów bajka bardzo fajnie sie zminia je
Naprawde cicho i fajnie sie prowadzi. A co do konfortu to w kacu małe"średnie" rpdzonne autko
Autko naprawde świetne bez problemu można dopasować fotel do swoich rozmiarów można w nim naprawde wygodnie siedzieć

2008-02-26

Renia jest na swój sposób kochanym autkiem . Aktualnie jeżdżę kombo ale planuje kupic "renie" w cabrio :)
to nie jest sportowe autko
jak w starym wygodnym fotelu u babci
po wymianie drążków i końcówek prowadziła sie naprawdę sii ;)

ROBERT2008-04-24

Średnie oceny RENAULT 19

1.7/10
1.7/10
1.9/10
2.0/10

Osoby zainteresowane autem Renault 19 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Subaru Tribeca.

Renault 19

Renault 19

Subaru Tribeca

Subaru Tribeca

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie 19

Renault 19 1700 v8 73KM 1993r. hatchback

Generalnie autko tanie w zakupie ale trzeba sie liczyć z wydatkami na początek. Wiadomo, rocznikowo stare (1993) więc i nawet kable się psują. To moje pierwsze auto więc mi nie przeszkadza naprawa co miesiąc (ok 200-300 zł), ale dopóki nie przekroczy 2 tyś (na razie 1,2tyś) to autko jest w miarę

Moje pierwsze auto i nie widzę, żeby czegoś mi brakowało :)

Renault 19: cabrio, coupe, hatchback, liftback, sedan (limuzyna)

Renault 19: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault 19: 1.2, 1.4, 1.7, 1.8, 1.9