Fiat Seicento (600) opinie, oceny użytkowników, Fiat Seicento (600) spalanie hatchback 0.9 benzyna od 1999r. do2001r. (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Seicento (600)

hatchback 0.9 benzyna od 1999r. do2001r.

Średnia ocena: 7.11/10

Fiat Seicento (600) spalanie (l/100km)

Oceny FIATA SEICENTO (600)

2008-02-12

Bardzo fajne auto z ładną sylwetką wymaga dbałości i pilnowania terminów przeglądów, jeśli się wykona wszystko na czas nie sprawia kłopotów. Godne polecenia.
Trochę mało mocy, po przebiegu powyżej 110000 km odczywalny brak mocy przy nagłych przyśpieszeniach, po przekroczeniu 100 km/h zaczyna żyć.
Jak na niewielkie wymiary auta bardzo dobre wyciszenie, wygodne fotele przednie mimo braku trzymania na zakrętach trochę nosi ciało po fotelu. Auto prowadzi się bardzo dobrze tak na prostej jak też na zakrętach. Czułe na boczne podmuchy wiatru.
Bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne, jeśli nie było stłuczki nie powinno być widać rdzy, jedynie pęcherze mogą wystąpić na pokrywie silnika i klapie bagażnika błąd lakierniczy fabryki coś popsuli i po kilku latach moga pojawic bąble.
Małe ale żwawe autko solidnie wykonane jeśli się zadba jest bezawaryjne. Godne polecenia dla wszystkich dojeżdżających do pracy w mieście lub poza miastem na krótkich odcinkach.

2008-02-14

Jak do miasta b.dobre auto na trasy za nic
V-max to 140 wiec nie ma sie co dziwic przyspieszeniu Zasięg pierwszego i9 drugiego biegu bardzo krótki wiec ze świateł rwac nie bedziesz. Generalnie jak na tak mały silnik to genialnie
Nikt nie bedzie jeżdził tym autem na długie trasy wiec po mieście dosyc dobrze jak nie jedziesz z pięcioma osobami lub bardzo obciążony
B.mały bagażnik,mało miejsca z tyłu przeszkadzają fotele z przodu a z przodu kierowcy więcej miejsca nie potrzeba jerzeli jest poniżej 190cm lecz pasażerowi przeszkadza schowek,jakość materiał.ów jak we fiacie , ergonimia b dobra bo są tylko 3 obrotowe gałki i pięć gizików plus szpa...
Małe auto dobrze się parkuje ale jazda powyżej 120 to masakra Hamulce jak we fiacie Do pewnego czasu dobrze a poźniej trzeba wymieniać przewody wszystkie pompę hamulcową itd.

2009-03-17

Jak na pierwsze auto to dobre, ale szkoda że wcześniej nie kupiłem Corsy czy Micry 5d, bo teraz już dla nas za małe. Polecam dla dojazdów do pracy dla 1/2 osób, jednak lepiej wybrać silnik 1.1 (to samo spalanie, a lepiej się jeździ)
Cóż wymagać od 899ccm. Dobre do miasta i spokojnej jazdy. Mnie wystarcza, tylko że z obciązeniem i pod górkę to już gorzej.
Mógłby być bardziej wyciszony - maty pod maską, pod deską rozdzielczą.
Mnie stylistyka wnętrza się podoba. Większe i nowsze auta często mają kanciaste kształty i brak schowków. Do jazdy w 2 osoby wystarcza.
Małe, zwinne, tylko hamulce nieco za słabe.

2009-07-13

Słaby silnik, ale niska cena i małe gabaryty.
Silnik jaki jest taki jest... Do miasta wystarczający, ale im szybciej tym gorzej...
Fotele, są strasznie miękkie i słabo wyprofilowane. Auto zarejestrowane jest na 5os! Ale to jest raczej 2+2...
Jak na takie małe auto, wew. jest sporo miejsca, z tyłu wiadomo - okazyjnie. Po złożeniu tylnych siedzeń ogromna ilość miejsca - taki mały van. Karoseria nie koroduje.
Nie posiada wspomagania, ale prowadzi się lekko i precyzyjnie. Można nim zaparkować w każdym miejscu, ale ma małe lusterka.

2008-08-14

mały ale sprytny, wszędzie sie da nim zaparkować,
mało mocy z tej pojemności, przyśpieszenie słabe, spalanie w trasie bardzo małe ale za to w mieście dość duże
małe gabaryty auta a więc i mało miejsca w środku. Autko dla dwóch osób
hamulce sa najmocniejszą stroną seicento, po prostu ,,brzytwa\'\'. prowadzi się go dość dobrze, minusem jest brak wspomagania ale mimo to układ kierowniczy dość dobrze pracuje.

Średnie oceny FIAT SEICENTO (600)

4.3/10
4.5/10
4.0/10
5.1/10

Osoby zainteresowane autem Fiat Seicento (600) brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Corsa.

Fiat Seicento (600)

Fiat Seicento (600)

Opel Corsa

Opel Corsa

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Seicento (600)

Fiat Seicento (600) SX 900 39KM 2001r. hatchback

Nie wiem dlaczego ale od jakiegoś czasu zaczęły mi przeszkadzać przednie słupki - szczególnie na wjeździe do ronda, ale może to przez owiewki (choć wcześniej tego nie zauważałem). Małe autko to widać dobrze na boki i jak się obróci głowę (nie wierzę tylko lusterkom)

Mógłby być bardziej wyciszony - maty pod maską, pod deską rozdzielczą.

Małe, zwinne, tylko hamulce nieco za słabe.

Za koszty tylko 9, ponieważ serwisuje w ASO które ma droższy serwis (części tanie). Auto niespecjalnie się psuje - w sumie raz na rok coś trzeba wymienić (2500km na miesiąc) - głównie zużywające się rzeczy, ale wszystko w miarę tanie.

Jak jest słońce to szybko się nagrzewa, ale niestety w zimie to trzeba 10 minut pojechać by dobrze odparował.

Elektroniki prawie żadnej. Nic nie szwankuje prócz dwóch wymian żarówek (kierunkowskaz boczny i oświetlenie tablicy rejestracyjnej)

Fiat Seicento (600): bus, coupe, hatchback, liftback, sedan (limuzyna), van

Fiat Seicento (600): benzyna, benzyna+gaz

Fiat Seicento (600): 0.9, 1.0, 1.1, 1.4, 1.6

Fiat Seicento (600): 2011, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998