Opinia Fiat Bravo SX 1.6 16V 103KM (benzyna+gaz) hatchback 1995r., ocena użytkownika (km1)

Fiat Bravo SX 1995r. - opinia użytkownika

silnik: 1.6 16V 103KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2009-07-19

jak by nie jeźdźił zawsze 10 gazu palił. ale coś za coś ogień na gary i do przodu.

Na blachy głównie czy są zdrowe. auto ma ocynk wiec rdzy nie powinno być. zawieszenie to podstawa. bo komplet wahacze 400zł kosztuje w tanie nie ma co sie bawić bo zdychają po 3tys. hamulce. i równa praca silnika.

lej dobre paliwo. nie oszczedzaj na oleju i częściach bo bedziesz płakał,zaiwestuj w dobre swiatła. zamontuj dobre głośniki:D

młodym i gniewnym:D

Bardzo miło wspominam fiata. szkoda że wylądowałem na drzewie. może ktoś jakieś częśći potrzebuje??:)

Auto o niepowtarzalnym wyglądzie. bardzo żwawe i szybkie. może ciut za słabe hamulce. ale ogólnie bardzo polecam.

Skrzynia dobrze zestrojona. na 2 biegu 100 poleci. wsteczny czasem zgrzyta ale to normalka. elastyczność dobra na 5# 50 lekko jedzie. Silnik lubi kręcić od 4000 wzwyrz i wtedy żyje:D

Zawieszenie dość sztywne ale miłe. z obciążeniem troche za słaby ale poleci. z tyłu fotele to dramat ja sie nie mieszcze. ale kto musi ten usiądzie. wyciszenie nie wiem bo strumienica strasznie fajnie sie darła:D

przestrzeni znośna. wygodnie sie podróżuje we dwójkę. Z tyłu gorzej. bagażnik spory i kształtny. u mnie go prawie nie było bo gaz i caraudio ale bez tego duży.

wentylacja bardzo dobra szyby suche są w moment. klima szroni niesamowicie.W zimie szybko cieplutko(1km)

Do przodu bardzo dobrze. do tyłu troche gorzej bo szyba średniej wielkości. lusterka troche mogły być większe.

Silnik sie skończył. a że była okazja od sieny wziąć za małe pieniądze z przebiegiem 67000 to czemu nie. 2 dni i nowiuśki. hamulce na brembo to juz coś dało. termostat bo nie było. lampy soczki bo stare nie świeciły biksenon 4300K i bajecznie

Piotr