Opinia Hyundai Lantra GLS 1.5 J1I KM (benzyna) sedan (limuzyna) 2004r., ocena użytkownika (23wr)

Hyundai Lantra GLS 2004r. - opinia użytkownika

silnik: 1.5 J1I KM (benzyna)

przebieg: 124 km

data oceny: 2013-05-25

Bardzo dobre ekonomiczne spalanie

Wszystkim rodakom z powodów j\w.

Jak podkreśliłem są to według mnie samochody produkowane seryjnie, najlepsze na świecie.

Auto ekonomiczne, bezusterkowe. Można śmiało stwierdzić, że samochody producentów europejskich w tej klasie znacznie odbiegają od "koreańczyka" w każdym aspekcie eksploatacji. Znane marki niemieckie i japońskie są znacznie gorsze w eksploatacji\ zawieszenie,silnik,awaryjność etc. blacharka\\PRZEZ LITOŚĆ NIE WSPOMNĘ O PRODUKTACH FRANCUSKICH I WŁOSKICH\. Mam mnóstwo znajomych, którzy eksploatują HYUNDAIE i potwierdzają moją opinię\niezależnie od klasy samochodu\, iż producent HYUNDAI jest w jakości i usterkowości najlepszy wręcz na świecie, przed TOYOTĄ, MAZDĄ, Mercerdesem, BMW, audi itd.Prede wszystrki HYUNDAJE PO 20 LATACH NIE RDZEWIEJĄ tak j\w marki. Silniki i osprzęt jest niezawodny. Polacy w przyszłości docenią HYUNDAIA, gdyż już sprzedaż tej firmy znacząco rośnie co roku od 5-7 lat.

Pracuje miękko bez klekotanie\bardzo elastyczne\ i posiada dobre parametry w stosunku do mocy silników.

Tak j\w. oceniłem.

Wiele serwisów Hyundaia w Polsce w dużych miastach zaprzestała działalności naprawczych i serwisowych, z powodu braku zapotrzebowanie na naprawy silnika, osprzętu, elektryki i elektroniki. Pozostałe serwisy w dużych miastach w Polsce są nieliczne np. we Wrocławiu tylko 3, a było 7. Sz Państwo proszę sprawdzić ile serwisów jest w większych miastach w Polsce samochodów niemieckich francuskich, włoskich, szwedzkich etc.

Wszystkie kategorie na plus.

janusz