Opinia Renault Thalia all inclusive 1.2 16V 75KM (benzyna) sedan (limuzyna) 2007r., ocena użytkownika (4wx)

Renault Thalia all inclusive 2007r. - opinia użytkownika

silnik: 1.2 16V 75KM (benzyna)

data oceny: 2008-02-11

ważna jest cena więc trzeba twardo negocjować. Ja tak zrobiłam i zdobnyłam czujniki cofania i blokadę skrzyni biegów.

Trzeba pamiętać, że jest to autko sredniej wielkości więc trzeba umieć ocenić jak wejść w zakręt. Należy często zmieniać biegi aby autko nie ciperpiało a nie jak inni jeźdzć na jednym biegu i piłować auto. Zwrazam uwagę na wycieraczki bo mi trzeszczę aż nie da się złuchać. No ale jak namokną to rewelka :)

myślę, że najbardziej zadowolone powinny być Panie. Autko jest średniej wielkości więc wsam raz dla kobiety. Jeszcze raz polecam zamontowanie czujników cofania są bardzo pomocne, bo róznie bywa.

Jeżeli miałabym jeszcze raz dokonać zakupu auta z Renault, bez wątpienia wybrałabym THALIE. Nadmieniam,że zastanawiałam się nad clio lub fiatem Punto. No ale bez porównania. Przemawia za Thalią jej piękny wygląd, pojemność bagażnika, stosunkowo niska cena i wysoki komfort jazdy.

Autko jak na razie super się sprawuje. Gorąco Polecam zainstalowanie czujników cofania, ponieważ są bardzo przydatne zwłaszcza dla kobiety :) Zryw nie taki duży jak przy większej mocy silnika ale dla mnie wystarczająco. Jeszcze mnie NIGDY nie zawiodła. :)

Biegi przerzuca sie z dużą łatwością. Przyspieszenie jest bardzo dobre. jak już wsześniej wspomniałam zryw nie jest taki szybki. No ale wiadomo, że przy takiej mocy silnika nie wymagajmy cudów. Nadmieniam, że jest to moje pierwsze auto.

Bagażnik jest wielki :) sprawdziłam go w wielu sytuacjach. Można go na maxa napakować i jedzie jak burza. Polecam kupić pokrowce do autka od razu ma inny wygląd. Ja mam siwe z delikatną nicią czerwieni.

Klimatyzacja to podstawa sprawdza się zimą jak i latem :) poprostu najlepsza rzecz pod słońcem. Mam na myśli pełną klimatyzację nie manualną. Zimą autko szybko się nagrzewa, mam też ogrzewanie przedniej i tylnej szyby, które sprawdza się w 100%.

super widoczność z każdej strony.

Prowadząc auto odpoczywasz prowadzi się rewelacyjnie. Klima robi swoje w każdych warunkach. Widoczność bardzo dobra.