Fiat Bravo opinie, oceny użytkowników, Fiat Bravo spalanie 2009r. (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Bravo

2009r.

Średnia ocena: 8.31/10

Fiat Bravo spalanie (l/100km)

9.62/9.50
6.90/7.50
8.14/8.00

Oceny FIATA BRAVO

2010-01-26

Jestem bardzo miło zaskoczony z użytkowania swojego bravo,jakość wykonania i komfort jazdy na najwyższym poziomie no i ten rewelacyjny silnik.natomiast co do przestrzeni z tyłu dla mojej 4-osobowej rodziny wystarcza.
Najmocniejszy punkt tego auta,rewelacyjny silnik wspaniała dynamika i elastyczność oraz przyspieszenie,jak nie disel,do tego dobrze pracująca skrzynia biegów
Auto dobrze tłumi nierówności,komfort jazdy bardzo dobry,może z tyłu ciut za mało miejsca.
Tak jak pisałem z przodu rewelacyjnie,z tyłu może ciut za mało przestrzeni na nogi,ja mam pow.180cm i za mną siada syn też pow.180 cm.i miejsca mu wystarcza.Atak pozatym to auto dla ludzi dynamicznych i jeżdzi się z przodu.
Auto bardzo dobrze się prowadzi,fantastyczny układ kierowniczy oraz chamulce.

0698 398 3962011-02-13

Z samochodu jestem bardzo zadowolony, byłbym jeszcze bardziej gdyby firma FIAT w nowszych modelach stosowała elementy o lepszej jakości. W autach z 2007r. nie było problemów z parującymi lampami, źle działającym radiem czy kierunkowskazami które podczas mrozów trzeba dźwignię trzymać c...
Nowy typ turbiny sprawdza się super! Ciągnie mocno już od 1500 obr/min.
Brak uchwytu na kubek z napojem!
W zakrętach auto bardzo dobrze się prowadzi, nie przechyla się i dobrze można "wyczuć" granice przyczepności.

2010-02-25

Silnik mógłby być troszkę oszczędniejszy. Coś za coś! Mam dużo mocy, i bardzo dobry moment obrotowy.
Przy mocno odsuniętych fotelach przednich pasażerowie mogą odczuwać brak miejsca na nogi, szczególnie ci wysocy.
Prowadzi się bardzo sympatycznie, troszkę ograniczona widoczność do tyłu tak jak we wszystkich nowych autach. Bardzo dobra funkcja City przy dużym kręceniu podczas parkowania.

WŁODZIMIERZ2009-10-15

auto niby dobre, ale po 7 dniach wymieniaalm pompę spzręgla, teraz mam kłopoty z odtwarzaczem CD. niby drobiazg, ale bardzzo uciążliwy. może to już koniec, a usterki to choroby dziecięce

2012-12-27

Niezły wybór w klasie kompaktów (stosunek jakość/cena/koszty eksploatacji), model bardzo niedoceniony

Średnie oceny FIAT BRAVO

Osoby zainteresowane autem Fiat Bravo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Ford Focus.

Fiat Bravo

Fiat Bravo

Ford Focus

Ford Focus

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Bravo

Fiat Bravo 1600 multijet 120KM 2009r. hatchback

Czasami z przodu może przeszkadzać przedni słupek jeśli wjeżdzamy w lewy zakręt,ale to nie problem.Natomiast cofanie na lusterka(które są rewelacyjne) jest dziecinnie proste tylko trzeba się nauczyć.

Auto bardzo dobrze się prowadzi,fantastyczny układ kierowniczy oraz chamulce.

Tu powinno być też bardzo dobrze,serwis w miarę tani,a wymiana oleju co 35000 lub dwa lata.A co do filtra PDF to nawet nie wiem kiedy następuje czyszczenie,a stan oleju mam taki sam od nowości,dlatego polecam ten silnik.

W lecie rewelacja bardzo wydajna klima,w zimie tylko przy ekstremalnych mrozach(-20)potrzeba paru kilometrów do nagrzania kabiny,ale taka zima zdaża się raz na parę lat.

Ponad 10 tys. km.przejechanych i nic się nie dzieje to chyba dobrze.

Fiat Bravo: coupe, coupe cabrio, hatchback, oldtimer

Fiat Bravo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Bravo: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Fiat Bravo: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994