Fiat Palio opinie, oceny użytkowników, Fiat Palio spalanie 2000r. (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Palio

2000r.

Średnia ocena: 7.71/10

Fiat Palio spalanie (l/100km)

8.25/9.44
6.00/7.26
6.00/8.20

Oceny FIATA PALIO

Miałem doświadczenie tylko z mocno wyeksploatowanym modelem więc moja opinia może być niesłuszna w stosunku do aut względnie młodych - ale powiem jedno to auto nadaje się na 150-200 tys km. potem to po prostu jeżdżący złom.
Masakra to auto w ogóle nie nadaje się na gaz. Masakryczne spalanie - około 10-12l/100km
Zawieszenie to kolejny słaby punkt tego wehikułu. co po chwilę się coś tłucze - wymiana gum mających tłumić stukot pomaga na około tydzień. Fotel kierowcy = masakra kręgosłupa.
Przestrzeń z przodu przeciętna, z tyłu zadowalająca. Bagażnik to chyba jedyny dobry punkt tego auta. Jakość materiałów - lepiej nie mówić bo tylko się zdenerwuję - co po chwilę mi latały a to uszczelka od przedniej szyby a to oderwała się listwa boczna od drzwi.

2008-08-01

Z zewnątrz i wewnątrz ok autko ładn ei komfortowe nie mam zastrzeżeń
Przyspieszenie jak na 1.2 nie jest złe a pozatym to nie auto sportowe więc nie ma czego wymagać z silnikiem i skrzynią problemów nie miałem
Fotele bardzo wygodne nawet na długie trasy nawet w 4 na wczasy polecam. wyciszenie do 120 ok pow. troszke gośno ale da się wytrzymać a w końcu to nie auto sportowe
Przestrzeń z przodu bardzo dobra z tylu może troszkę mało ale wystarczająco. Jakość materiałów ok jak na 8 lat nic nie trzeszcy.
Autko prowadzi sie bardzo dobrze jest wysoko postawione więc w zime nie ma większych problemów z koleinami. Hamulce jak na wagę auta bardzo dobre. A jeżeli chodzi o parkowanie to nawet moja żona przyzwyczajona do małych samochodów daje sobie radę.

2009-07-12

jestem zadowolony z mojego egzemplarza. sprzedałem, bo rodzina duża i sie nie mieściliśmy.
po takim małym silniku nie mozna sie spodziewac rewelacji. skrzynia bez problemów przez cały okres uzytkowania auta
bagażnik pomimo butli lpg ogromny. coś samemu wymienić to *****. lepiej zapłacic i niech ktoś się z tym męczy :)
bardzo wygodne auto. jeździło mi sie nim rewelacyjnie. dla jescze wtedy mojej 4 osobowej rodziny wystarczyło zupełnie.

2011-02-15

Pięciu rosłym mężczyznom będzie przyciasnawo:) Wygodne fotele przednie, świetne zawieszenie na Polskie drogi, 60tys. po dziurach i nic.
Bagażnik pomniejszony na życzenie gazem. Jakość materiałów lepsza niż w polskich wersjach kombi.
Świetne auto do miasta i na trasę do 500km Świetne prowadzenie, duża zwrotność. Tanie części eksploatacyjne, auto bezawaryjne.

2010-02-19

Kombi za małe pieniądze
Jak na silnik 75 km bardzo dobrze.
Jak na tak mały kombi jest nieźle.
Hamulce od początku brały nierówno. Autoryzowane warsztaty fiata we Wrocławiu nie potrafiły tego naprawić. W Amicarze nie wiedzieli nawet gdzie znajdują się korektory hamowania.

Średnie oceny FIAT PALIO

Osoby zainteresowane autem Fiat Palio brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi S4.

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Palio

Fiat Palio 1200 0KM 2000r. kombi

Przeciętniak ale narzekać nie można.

Prowadzi się, nie przymierzając, jak krowę do obory. Zwłaszcza przy prędkościach powyżej 120km zwinność tego auta można przyrównać do spasionego anemika ze zwichniętą kostką. Odciągi hamulców po wymianie mniej więcej 2 miesiące wytrzymywały i podczas jazdy dawał się słyszeć po hamowaniu delikatny aczkolwiek denerwujący pisk.

Na szczęście części niedrogie...

Było ok ale w ciągu 2 lat miałem 2 awarie układu ogrzewania. W pierwszej kolejności zawór dopuszczający ciepło zaciął się w pozycji otwarty - w środku wakacji przy upale 30-40st C miałem w aucie grzanie na full! Potem, parę miesięcy po wymianie kiedy przyszła zima dało się ogrzewanie ustawić tylko na grzanie full lub zimny nawiew :/

w dwa lata wymieniłem: okablowanie, akumlator i alternator.

Fiat Palio: hatchback, kombi, mini-van

Fiat Palio: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Palio: 1.2, 1.3, 1.4, 1.6, 1.7, 1.9

Fiat Palio: 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1995, 1990