Fiat Palio opinie, oceny użytkowników, Fiat Palio spalanie 1.7 (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Palio

1.7

Średnia ocena: 5.00/10

Fiat Palio spalanie (l/100km)

Oceny FIATA PALIO

2008-12-08

W porównaniu z innymi pojazdami samochód prowadzi się naprawdę dobrze. Wiadomo, nie jest to przecież Ferrari.
Po przejechaniu ok.24000km nie zaistniała konieczność dokonania jakiejkolwiek naprawy.Silnik 1.7td jest przy tym w miarę oszczędny (przy spokojnej jeździe spalanie waha się w granicach 4.8-5.2 l/100km). Hamulce jak dotąd działają bez zarzutu.

same wady! wentylacja, ogrzewanie,lusterka,brak mocy i przyspieszenia,centralny sie psuje,parujące szyby itd...
Nie wiem jak palio z innym silnikiem,ale 1.7 w dislu to porażka. Nie kupujcie tego padła!!!

Średnie oceny FIAT PALIO

2.5/10
2.0/10
4.5/10

Osoby zainteresowane autem Fiat Palio brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi S4.

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Palio

Fiat Palio 1700 70KM 1999r. kombi

Gdyby Palio posiadał nieco wyższy standard wykończenia wnętrza, na pewno dałbym mu nieco wyższą ocenę. Generalnie jednak muszę przyznać, że dotąd naprawdę nie mam prawa mieć powodów do narzekań. Posiadałem wcześnie inne marki (BMW, Citroen, Opel)i muszę przyznać że ich eksploatacja ze względu na awaryjność była o wiele droższa niż Palio.

Samochód posiada moim zdaniem naprawdę dobre rozwiązania, jeśli chodzi o możliwość obserwacji okrężnej. Posiada naprawdę minimalną ilość tzw."martwych punktów".

Przy większych prędkościach samochód staje się zbyt głośny.Jednakże przy normalnej jeździe (taką na ogół preferuję) - nie ma naprawdę powodów do narzekań. Jeśli chodzi o zawieszenie - to zamontowanie przeze mnie sprężyn o większej twardości (tył), znacznie poprawiło w moim przypadku użyteczność mojego Palio. Nie dobija nawet przy nieco większym ładunku. Prowadzi się przy tym moim zdaniem nawet bardziej stabilnie.

Duży i przestrzenny bagażnik. Dość dużo miejsca z przodu dla kierowcy i pasażera. Wadą jest brak możliwości pionowej regulacji fotela kierowcy. Kosztem bagażnika zbyt mocno ograniczono przestrzeń dla pasażerów jadących z tyłu. Jakość materiałów użytych do wykończenia wnętrza mogłaby być znacznie lepsza (ale cóż-jakie pieniądze, takie wykonanie). Samochód byłby znacznie wygodniejszy, gdyby był o kilka centymetrów szerszy. Jeśli chodzi o karoserię - to jak dotąd nie zauważyłem jakichkolwiek śladów korozji (ocynk robi swoje).

Dotychczas nie byłem zmuszony do dokonywania żadnych napraw nie wynikających z tytułu eksploatacji samochodu.

Nie mam większych zastrzeżeń.

Nie mam większych zastrzeżeń.

Fiat Palio: hatchback, kombi, mini-van

Fiat Palio: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Palio: 1.2, 1.3, 1.4, 1.6, 1.7, 1.9

Fiat Palio: 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1995, 1990