Hyundai Accent opinie, oceny użytkowników, Hyundai Accent spalanie 2003r. (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Accent

2003r.

Średnia ocena: 8.40/10

Hyundai Accent spalanie (l/100km)

Oceny HYUNDAIA ACCENT

Za te pieniądze to rewelacja. Ani jednej naprawy!!!!!!!!!!! Bardzo pewne w prowadzeniu, przyzwoity komfort,sprawdza się w mieście i na trasie. Nawet w terenie. Wjechałem tam, gdzie nie wjechał Polonez, Renault Clio, Opel Astra.
Elastyczność w mieście rewelacyjna, można jeździć jak dieslem, gorzej na trasie, ale to nie wina elastyczności tylko za małej mocy. Ale zawsze jest za mało. Skrzynia słaba. Nie można szybko zmienić biegu, zawsze jest drobny opór. Najbardziej denerwuje zmiana z 1 na 2. Musi chrupnąć!
Po zmianie kół na większe na dziurach dobija i opony ocierają o plastikowe nadkola. Ale to już nie wina fabryki. Przednie fotele b.dobre, trzymają na boki, nie są za twarde. Tylne nie mam pojęcia. Wyciszenie dobre do 130 km/h.
Nie mam zastrzeżeń

2008-06-04

Za małe pieniądze kupiłem auto bijące Mercedesa pod względem bezawaryjności. Może dlatego, że moja wersja to totalny "golas" i nie ma się co zepsuć?
Silnik nietypowy, 12 zaworów - rewelacja. Po mieście w korkach zachowuje się jak diesel, Od zera start świetny, przy większych prędkościach brakuje mocy. Skrzynia przy spokojnej jeździe b.dobra, przy próbie bardzo szybkich zmian na pełnych obrotach trochę zgrzyta. Ale kto tak jeździ?
Fotele dobrze trzymają, idealne (lepsze niż np. w Renault Megan)do wzrostu 174. Nie lubię twardych foteli, te są w sam raz. To nieprawda, że twarde są lepsze na długie trasy. Bzdura. Wyciszenie słabe pow.130/h.
Bardzo dobra ergonomia, poza popielniczką. Ale dużo ludzi nie pali. Palacze we wszystkich autach są dyskryminowani. Duży i wygodny bagażnik. Ja wożę w nim narty. Słaby (miękki) lakier. Nie metalik.
Świetne zawieszenie wielowahaczowe z tyłu. W ekstremalnych warunkach w każdej chwili czuć co dzieje się z autem.

2009-07-12

energiczny samochód na miasto i krótkie trasy, denerwujące kiepskie wygłuszenie na długich trasach, skrzynia biegów toporna -można się przyzwyczaić.
silnik Bardzo elastyczny,przyjemnie reaguje na pedał gazu, skrzynia biegów nie pozwala na energiczną zmianę biegów (odpowiada zgrzytem)
kiepskie wyciszenie samochodu powyżej prędkości 90/100 km/h
brak widocznych ognisk rdzy,

gervis2010-07-16

Automat to zawsze automat :)
Zawsze mogl byc lepszy ale jego cena jest adekwatna do jakosci

Średnie oceny HYUNDAI ACCENT

Osoby zainteresowane autem Hyundai Accent brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mercedes 200-500 (W124).

Hyundai Accent

Hyundai Accent

Mercedes 200-500 (W124)

Mercedes 200-500 (W124)

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Accent

Hyundai Accent golas 1500 12V 90KM 2003r. hatchback

OK

Nie mam zastrzeżeń

Kierownica bez wspomagania, chodzi leciuteńko, jedną ręką można kręcić przy parkowaniu. Dzięki brakowi wspomagania idealne odczucie, co dzieje się z przednimi kołami.Tył niezależny na spiralach i zawieszenie wielowachaczowe robi swoje. Idealne prowadzenie przy agresywnej jeździe na zakrętach. Warunek - natychmiast po paru przygodach na mokrym wywaliłem fabrycznie nowe opny Kumho-wersja dla samobójców. Hamulce nigdy się nie przegrzały, a ciepłe zachowują się jak zimne.Widoczność przy parkowaniu jak w każdym hatchbeku.

Wydajne grzanie i ciche

Hyundai Accent: cabrio, coupe, hatchback, liftback, sedan (limuzyna)

Hyundai Accent: benzyna, turbo diesel, benzyna+gaz

Hyundai Accent: 1.3, 1.4, 1.5, 1.6

Hyundai Accent: 2008, 2004, 2003, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995