Hyundai Coupe opinie, oceny użytkowników, Hyundai Coupe spalanie 1997r. (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Coupe

1997r.

Średnia ocena: 8.70/10

Hyundai Coupe spalanie (l/100km)

10.12/11.05
7.02/9.10
8.42/10.03

Oceny HYUNDAIA COUPE

oceniam na 10 bo jest lepszy niz sie spodziewałem, taki duży sie wydaje a to tylko coupe, sliczny, zwraca uwage ludzi i kierowców też, choć teraz juz coraz wiećej ich w polsce i to juz nie to samo co 2 lata temu
silnik bardzo elastyczny, praktycznie wogóle nie trzeba redukowac przy wyprzedzaniu, no chyba ze chce sie to zrobić bardzo szybko, fajnie przyspiesza, ale z biegiem czasu zaczynam czuć niedosyt :)
z tyłu wygodnie ale dla osób tak myśle max do 170 cm wzrostu, cicho tak do 120 na godz, pozniej wiadomo, silnik daje rade nawet jak jedzie pełny stan pasażerów
bagaznik trochu płytki, ale szeroki i w miare głęboki, materiały ok, wszystko pod ręką

Arek2008-08-15

Kupiłbym go jeszcze raz polecam auto jest na prawdę doskonałe, jeśli ktoś szuka sportowego auta w granicach 9-13 tyś. To jest najlepsze. Tigra, Puma, itp. nie mają porównania a jeździłem i takimi. Z tej klasy na 2 miejscu zakwalifikowałbym Megane Coupe.
Ten samochód jest rewelacyjny. Przyśpieszenie jest bardzo zadowalające i daje poczucie pewności przy wyprzedzaniu. Skrzynia bardzo elastyczna jak we wszystkich Hyundiach. Nie wiem czy któreś auto ma tak elastyczną skrzynię.
Jest to coupe więc w zasadzie dla dwóch osób. Z tyłu wyższa osoba na pewno uderzy się w głowę. Twarde zawieszenie to już kwestia przyzwyczajenia.
Bagażnik duży i składane tylne fotele, tak więc można przewieźć dużo. Przewoziłem nim nawet meble.

2008-02-10

Super auto za niewielkie pieniądze, bardzo mocny silnik, świetnie przyspiesza, tylko części drogie. za dwa amrotyzatory płaciłem 770 zł. typowe przy japońskich, koreańskich i Volvo;)Auto niezawodne, jeszcze nie spotkałem sie z inną opinią.
Skrzynia boska, jadąc 40 km/h na czwartym biegu, można śmiało wyprzedzać.
Z tyłu nisko, no ale to coupe, sportowe zawieszenia twarde, czuć nierówności bardzo wyraźnie.
brak rdzy, bagażnik jak na coupe ogromny, z możliwością składania siedzeń. Z przodu dużo miejsca, ładnie wykonany i nowocześnie jak na rocznik 97.
Brak mi słów - perfekcyjny

Średnie oceny HYUNDAI COUPE

4.9/10
4.7/10
4.5/10
4.5/10
4.2/10
3.4/10

Osoby zainteresowane autem Hyundai Coupe brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Celica.

Hyundai Coupe

Hyundai Coupe

Toyota Celica

Toyota Celica

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Coupe

Hyundai Coupe deluxe 2000 139KM 1997r. coupe

trzeba brać poprawke na dupe bo od szyby to tak pół metra jeszcze zostaje a nie widać nijak, lusterka duże wiec ok

fajnie trzyma sie drogi, gorzej jak jest mokro, szerokie opony troche sie slizgają wiec trzeba uważac, zawieszenie twarde,nie przechyla sie, dodatkowo fabryczne fotele kubełkowe swietnie trzymają na boki, na dalsze trasy rewelacja, bardzo wygodne fotele, co ciekawe nie zauwazyłem różnicy gdy był komplet pasażerów, nie uginał sie

częsci raczej dostepne, choc jak zapytałem o włacznik halogenów to na zamowienie z korei 80 zł, 3 tygodnie,

dobrze grzeje, w lecie bez klimy to masakra

niby ok,

Hyundai Coupe: coupe, hatchback

Hyundai Coupe: benzyna, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Hyundai Coupe: 1.5, 1.6, 1.8, 2.0, 2.7

Hyundai Coupe: 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1995, 1994