Hyundai Coupe opinie, oceny użytkowników, Hyundai Coupe spalanie 1.6 (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Coupe

1.6

Średnia ocena: 9.00/10

Hyundai Coupe spalanie (l/100km)

9.58/10.80
7.19/9.40
8.37/10.00

Oceny HYUNDAIA COUPE

2008-02-10

Sam nie byłem przekonany do marki,lecz znajomy który miał wcześniejsza wersję przekonał mnie i nie żałuję ani troche! Wkoncu został nazwany na TVN turbo ferrari dla mniej zamożnych:))) następny tez pewnie bedzie hyundai;P
Jak na 1.6 wzmocnione ze 115 na 130KM sunie lepiej jak niejedne 1.8 czy 2.0. Bardzo lekki jeśli się nie mylę bez pasarzera 950kg naprawdę robi wrażenie. Spalanie- w zależności jak kto ma cięzką nogę :)
Części bardzo drogie zwłaszcza karoseryjne. Jest mało tych aut na rynku to pewnie z tego względu.

2010-07-16

trochę słabo się zbiera na starcie, potem jest lepiej, silnik dobrze pracuje, skrzynia biegów bardzo elastyczna, przy prędkości 140km/h obroty 4000 - nie wiem czy to nie za duże bo takim nigdy nie jeździłem
autko kupilem uzywane więc wyciszenie takie sobie - nie wiem czy to wina wieku? do tyłu mogą wsiadać liliputy albo dzieci :), fotele przednie ok, ale mogłby by być wygodniejsze, zawieszenie twarde, jak na polskie drogi niezbyt dobrze ale cóż, za to wygląd na 100pkt
wygląd zewnętrzny to jest powód dla którego kupiłem ten samochód! reszta ma mniejsze znaczenie :)
twarde zawieszenia na naszych drogach daje o sobie znać, poza tym autko prowadzi się bardzo dobrze, trochę musiałem się przyzwyczaić do rozmiarów (od środka wydaje się większy niż jest na prawdę) przy parkowaniu

Arek2008-08-15

Kupiłbym go jeszcze raz polecam auto jest na prawdę doskonałe, jeśli ktoś szuka sportowego auta w granicach 9-13 tyś. To jest najlepsze. Tigra, Puma, itp. nie mają porównania a jeździłem i takimi. Z tej klasy na 2 miejscu zakwalifikowałbym Megane Coupe.
Ten samochód jest rewelacyjny. Przyśpieszenie jest bardzo zadowalające i daje poczucie pewności przy wyprzedzaniu. Skrzynia bardzo elastyczna jak we wszystkich Hyundiach. Nie wiem czy któreś auto ma tak elastyczną skrzynię.
Jest to coupe więc w zasadzie dla dwóch osób. Z tyłu wyższa osoba na pewno uderzy się w głowę. Twarde zawieszenie to już kwestia przyzwyczajenia.
Bagażnik duży i składane tylne fotele, tak więc można przewieźć dużo. Przewoziłem nim nawet meble.

Witold2015-05-07

konieczne wznowienie produkcji tego modelu. Aktualnie jest wersja nieco rozbudowana: Genesis - z silnikiem 2 litry i mocą okolo 200 KM. Ale on nie ma juz tej poezji i kosztuje około 15 tys euro
silnik 1,6 ma około 118 KM. Ten model i tak jest bardzo zwinny
Wozik sportowy, twardy, dość głośny przy większych szybkościach. To normalne - to nie jest kanapa typu Passat
Hyundai Coupe RD - typ Berlinetta. To koreańska wersja Aston Martina / karoseria / dlatego niepowtarzalnie piękny. W całości jest bardzo dobry, szkoda ze już nie produkuje sie tego modelu
Prowadzi sie świetnie, trzyma sie drogi jak przyklejony - nawet powyżej 180km/h Podobnie pewnie siedzi tylko 911

2009-12-06

świetny dla młodych! Jak na sportowe auto o tak ładnej sylwetce jest tani a dynamiczny! Jeśli ktoś lubi cisnąc to troche zjada benzyny, ale przyjemnie sie prowadzi, bardzo wygodnie i przestronnie na fotelu kierowcy, super wyposazenie, super image, super moc. Kupiłabym jeszcze raz taki sam bez...
Rakieta poprostu!
Sportowe zawieszenie więc twarde, z tyłu mało miejsca dla dużych Panów :) Przedni fotel najwygodniejszy w jakim kiedykolwiek siedziałam! Wreszcie długie trasy bez bólu kręgosłupa!
Super z przodu, ciaśniej z tyłu, wielki bagażnik! Tapicerka ze skóry wysokiej jakości, w dobrym stanie nawet po wielu latach.
Miękko wchodzi w zakręty i trzyma sie drogi nawet na ostrych skrętach.

Średnie oceny HYUNDAI COUPE

4.9/10
4.5/10

Osoby zainteresowane autem Hyundai Coupe brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Celica.

Hyundai Coupe

Hyundai Coupe

Toyota Celica

Toyota Celica

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Coupe

Hyundai Coupe fx 1600 16v 130KM 2001r. coupe

Co do resorowania orginalnego nie będę się wypowiadał ponieważ sam mam bardzo twarde zawieszenie które dokupiłem-jest super poza bezdrożami:) wyciszenie dobre ale miło jest słuchać mruku tego silniczka przy wcisnięciu gazu do dechy (jak rasowa V6- nie tylko ja tak sądze lecz ocenili to moi znajomi)

Super auto dla ludzi mających sportowe zacięcie ,zrywny,szybki no i niepowtarzalny wygląd który zwraca uwagę nietylko przechodniów. godny polecenia. Moje auto jak narazie żeby nie zapeszać jest bezawaryjne,sprowadzone w nieskazitelnym stanie.Usztywniane,założyłem bixenony,delikatnie upiększone i dodany wzmacniany sprzęt audio Pionerka. Sprawia że auto zachwyca nawet posiadaczy droższych aut.

super szybko się nagrzewa w środku co jest plusem zwłaszcza zimą,nie paruje, latem klima super sprawa

Hyundai Coupe: coupe, hatchback

Hyundai Coupe: benzyna, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Hyundai Coupe: 1.5, 1.6, 1.8, 2.0, 2.7

Hyundai Coupe: 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1995, 1994