Renault Espace opinie, oceny użytkowników, Renault Espace spalanie 2.1 (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Espace

2.1

9.50/10

Renault Espace spalanie (l/100km)

miasto -.--/-.-- 7.25
trasa -.--/-.-- 5.75
cykl mieszany -.--/-.-- 6.25

Espace

OCENY RENAULTA ESPACE

więcej zalet dlatego decyduję sie na nowszy model choć...o nowszym modelu slyszalemzle opinie o elektronioce
Silnik 2.1 td to poprostu rewelacja! zero elektroniki!.faktem jest ze mój silniczek ma przebiegu okolo 100 000km bo jest po wymianie w Szwajcarii.Niewybredny...wszystko pije,tą generację silnika-polecam mwojt5@wp.pl Mirek
tylne foteliki moglyby być wyższe lecz po przekręceniu fotela przedniego i rozlożenie tylnego ......spank -REWELACJA ! Po wyjęciu foteli tylnych podloga jest zupelnie plaska,materacyk i spanko że HO HO!!!!!!!!!!!!!1
super wszystko

Nie mam prawa narzekac.Renault jak renault-w zimie zdarza sie ze pojda bezpieczniki od elektryki szyb,czy zerwie sie linka od otwierania drzwi.Poza tym dla mnie rewelacja.Pelna wygoda.Poprzednio mialem tez renault tylko 19-stke,a nastepny bedzie master.POLECAM.

1 z 1

ŚREDNIE OCENY RENAULT ESPACE

4.5/10
3.5/10
2.5/10
2.5/10

Osoby zainteresowane autem Renault Espace brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Sharan.

Renault

Espace

Volkswagen

Sharan

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Espace

użytkownik: Mirek

Renault Espace 2100 tdi 0KM 1992r. mini-van

widoczność extra,w Octawii mialem problem z cofaniem a tu...BAJKA

super wszystko

Polecam,super oszczędny silnik spala okolo 6 litrów ropy w mieście,przyspieszenie i komfort na te lata to poprostu BAJKA.Zero rdzy bo to tworzywo sztuczne,szkielet konstrukcji nadwozia w ocynku.Częsci tanie.Z żalem sprzedaję bo kupuję mlodszy egzemplarz w nowszej karoserii.Naprawdę polecam Mirek mwojt5@wp.pl

zawsze o wlasnych silach dojechal do domu!

dość cieply ,szkoda ze nie mam w nim klimy na lato by sie przydala ,ale...są dwa szyberdachy i tylne szybki uchylne

wolalbym aby przelącznik nawiewu byl mechaniczny bo szybciej by sie przestawialy nadmuchy ale...nie jest żle

Pełna opinia o Renault Espace 2100 tdi 0KM 1992r. mini-van »

Renault Espace: bus, hatchback, mini-van, van

Renault Espace: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Espace: 1.9, 2.0, 2.1, 2.2, 2.8, 3.0

Renault Espace: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1988, 1987