Toyota Yaris opinie, oceny użytkowników, Toyota Yaris spalanie 2005r. (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Yaris

2005r.

Średnia ocena: 8.30/10

Toyota Yaris spalanie (l/100km)

Oceny TOYOTY YARIS

Marcin2010-02-27

Ten samochód musi być dopasowany do użytkownika jeżeli potrzebujecie auta z segmentu B mogę tylko polecić
Kupiłem to auto bo jeżdzę 25 tys km rocznie.Ekonomicznie inne nie mają szans. Biegi wchodzą płynnie, silnik jest cichutki, tylko jak wchodzi na wysokie obroty (pow 4 tys) wydaje taki grzechocik:)ale nawet fajny.
Podejrzewam że wszystko tutaj jest bez zarzutu, jednak moim drugim autem jest avensis, stąd obniżyłem trochę oceny.
Mam 185 cm wzrostu z przodu jak i z tyłu miejsca pod dostatkiem. Rozwiązanie z przesuwana kanapą dzieloną poprostu - mistrz. Materiały przyzwoite, bagażnik dobry ale w 4 osoby na wakacje się chyba nie pojedzie:)
Jest wysoka, przy sporym wietrze odczuwalne podmuchy. Przy zakrętach trzeba trochę zwalniać ale prowadzi się bez zarzutu.

2008-08-16

polecam w ciemno.Auta szukałem 3 miesiące w.sol. i znalazłem, nie bite i w miarę ze wszystkim co potrzebne.Naprawdę jestem zadowolony z tej pszczółeczki, oczywiście jak mówimy o tej klasie samochodu.
przyśpieszenie rewelka ,w porównaniu do audiA4 który jeszcze użytkuje to express
ten przedni niby zderzak!!!!
wszystko w porządku

bez zastrzeżeń
jak na tej klasy samochód OK.
standart

Średnie oceny TOYOTA YARIS

4.9/10

Osoby zainteresowane autem Toyota Yaris brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai ix20.

Toyota Yaris

Toyota Yaris

Hyundai ix20

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Yaris

użytkownik: Marcin

Toyota Yaris Sol 1400 75KM 2005r. hatchback

Widoczność z przodu i w lusterkach nie ma nic do dodania. tył jest lekko zasłonięty przez małą szybę tylną i szerokie słupki.

Nic nie naprawiałem. Jak go kupowałem dałem go do kolegi z serwisu toyoty na spr. Powiedział że do tego yarisa 200 tys. km to dopiero przetarcie.:) Jak narazie potwierdzam:)

Szyby są bardzo duże jednak jak dla mnie za równo ogrzewanie jak i klima działają szybko.

Zero awarii.

Toyota Yaris: bus, coupe, hatchback, kombi, liftback, mini-van, sedan (limuzyna), van

Toyota Yaris: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Toyota Yaris: 0.9, 1.0, 1.3, 1.4, 1.5, 1.9

Toyota Yaris: 2019, 2018, 2015, 2012, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999