Toyota Yaris opinie, oceny użytkowników, Toyota Yaris spalanie mini-van (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Yaris

mini-van

Średnia ocena: 9.50/10

Toyota Yaris spalanie (l/100km)

Oceny TOYOTY YARIS

2010-02-22

Zalet ma ogrom, nie sposób opisać. Jeżeli chodzi o wady to naprawdę trzeba się byłoby czepiać, a to indywidualna sprawa każdego użytkownika.
Silnik zapewnia dobre osiagi przy niskim spalaniu (diesel), skrzynia pracuje poprawnie, jeżeli chodzi o przyspieszenie to ferrari nie jest ale na trasie daje radę.
Auto jest wygodne i przestronne ,fotele dobrze trzymają. Wyciszenie :przyjemnie mruczy ten dieselek.
W tej kategorii jest celująco. Mam prawie 2 metry wzrostu i nie narzekam na brak miejsca, nawet z tyłu, nad głową jeszcze dużo przestrzeni.Auto można dowolnie aranżować przez składanie foteli. Bagażnik zapewnia ogromną przestrzeń ładunkową jak na tę klasę auta. Osobiście bez problem...
Samochód super się prowadzi, mimo iż jest wysoki dobrze trzyma się drogi hamuje dostatecznie. Parkowanie nie sprawia problemu pomagają duże podgrzewane lusterka oraz świetna widocznośc .

2010-02-21

Moja pierwsza Toyota (po Renault)więc nie muszę chyba opisywać tu mojej euforii dla tego auta?
Silnik trochę słaby-jednak na taki się zdecydowałem z powodu jego kosztów eksploatacji (spala 4-5.5 litra ON) W największe mrozy (było -24 st.C) palił od pierwszego razu!
Z powodu wysokości auta siedzi się jak w nim jak na krześle, przez co nawet 12 godzinna podróż nie powoduje bólu pleców i krzyża!
Fotele tylne całkowicie chowają się w podłogę, przez co auto jest bardzo duże z tyłu (po ich schowaniu).Można przewozić naprawdę wielkie gabarytowo przedmioty!
Dwa lata na wałbrzyskich dziurach nie naruszyło w najmniejszym stopniu zawieszenia-nic nie naprawiałem-w porównaniu np. z Fordem, gdzie musiałem min. dwa razy w zimie wymieniać elementy jezdne (łączniki,końcówki drążków itp.)

2008-04-22

Dobry i niezawodny samochód.Oddam tylko w dobre ręce.Ciul ,który będzie sie targował przesadnie ,obrazi to auto i będzie mu furtka pokazana.Kupiec z prawdziwego zdarzenia będzie przyjęty z honorami należnymi Królom!
Po prostu ma kopyto gdy trzeba.Gdy nie trzeba,to można się podelektować luksusem jazdy tym wozem.
W środku jest cicho i przyjemnie.Auto jak osioł nie zwraca uwagi co mu wlazło i ile do środka.
Kompatybilne auto z otoczeniem,bo widać to otoczenie bardzo dobrze ze wszystkich stron.
Bardzo dobrze sie prowadzi,ma dobre przyśpieszenie i jeszcze lepsze hamulce,do tego stopnia za dobre,że jedna lebiega nie zdążyła wyhamować i zrobiła mi kuku!Na szczęście tylko powstała ryska na dolnej części zderzaka.On stracił poduszki.

2010-07-16

male a zarazem bardzo pojemne autko wewnatrz,bezawaryjne prze okres 3 letniego uzywania,spalanie 5do 6 l ropy polecam

Średnie oceny TOYOTA YARIS

9.8/10
9.8/10

Osoby zainteresowane autem Toyota Yaris brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai ix20.

Toyota Yaris

Toyota Yaris

Hyundai ix20

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Yaris

Toyota Yaris verso 1400 D-4D 75KM 2003r. mini-van

Wielkie szyby naokoło auta pozwalają na zobaczenie praktycznie wszystkiego z każdej strony!

Łożysko b.tanio, ale sprężarka-400 zł

W zimie auto bardzo długo sie rozgrzewa, przez co nawiew na szyby działa dopiero po przejechaniu całego miasta ("co to za miasto? 125 tys.")Ale wielkość szyb niejako jest tu usprawiedliwieniem.

Nic się jeszcze nie zepsuło więc chyba jest dobrze zabezpieczone...

Toyota Yaris: bus, coupe, hatchback, kombi, liftback, mini-van, sedan (limuzyna), van

Toyota Yaris: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Toyota Yaris: 0.9, 1.0, 1.3, 1.4, 1.5, 1.9

Toyota Yaris: 2019, 2018, 2015, 2012, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999