Opinia Fiat Grande Punto 1.9 160KM (olej napędowy) hatchback 2006r., ocena użytkownika (r6k)

Fiat Grande Punto 2006r. - opinia użytkownika

data oceny: 2010-02-21

Spalanie całkiem wporządku chodz wiem że inne marki potrafią mniej spalić

Napewno na to czy z elektryką jest wszystko ok Wsiadajac do tego samochodu, przekręcajać kluczyk wyświtlacz pokazuje nam wszystkie błedy jakie są w tym w samochodzie Pod tym względem jest świetny Nie musimy tracic czasu na zgadywanie

Nie trzeba na nic zwracać uwage Odpowiedzialność za to byśmy wiedzieli co się dzieje jest w komputzerze tego auta Pokazuje nam dosłownie wszystko wraz z tłumaczeniem kontrolek jakie się zapalaja po to że włąsnie nam się kończą klocki

Jeśli w wersji której posiadam 130 km + chip to napewno nie małolatom osobą które są ciut starsze i maja troche wyobraźni, jesli natomiast wersje z mniejszym silnikim to wszystkim którzy poruszaja się po miescie jest naprawde ok pod wzgledem parkowania

Generalnie samochod nigdy mnie dotkliwie nie zawiódł

bez większych zastrzeżen :)

Samochód pod tymi wzgledami naprawde super Ja mam usztywnione auto więc jest jak przyklejone Oprócz tego jeździ na 17 calowych kólkach Faaajnie .. gdy sie wyjedzie na prosty asfalt :D boleśnie gdy ten asfalt się skonczy Polecam 16

W zależnośći jaką wielkość felgii się posiada wiadomo im mniejsza tym większy komford jazdy im większa tym większa frajda z jazdy :)

Bez większych zastrzeżeń Nie mozna wymagac od małego samochodu nie widomo czego ale jeśli chodzi o przestrzeń można się miło zdzwić i kierowca i pasarzerowie styłu ;)

Jeśli jest - 5 ten samochód cię ogrzeje jeśli jest - 15 radze zabrac dodatkowo koc czapke i rękawiczki :)

Bez zastrzeżen

Elektryka do bani Ciągłe przepalone światła przewaznie tył to wpisane są w tym aucie chyba w rejestr, wilgoć gdy się dostanie potrafii zrobić niespodzianke w Grande po przez np odpalenie samochodu przy całkowicie zimnym silniku samochód potrafii pokazac nad ciśnienie lub brak benzyny w baku :)

Koszty napraw są conajmniej średnio wysokie

To że najtańsze w nim jest olej napędowy :/ a nie naprawy

160 km silnika :)