Opinia Fiat Ulysse 45 1.0 fire 45KM (benzyna) hatchback 1993r., ocena użytkownika (b73)

Fiat Ulysse 45 1993r. - opinia użytkownika

silnik: 1.0 fire 45KM (benzyna)

data oceny: 2008-08-09

Autko bardzo ekonomiczne. A spalanie zależy od jazdy na trasie jak jadę 90 do 120 km/k to spalenie wychodzi ok. 4,6 jak już powyżej 130 -160 to już około 6. Ogólnie mało

Odpowiedź:Nie

sprzęgło, korozja ale tylko w przypadku modeli już produkowanych w Polsce zwłaszcza modele po 1997 r w miejscach mocowania tzw. dzwonów. Nie polecam modeli z silnikami 1,4 dużo paliły, silniki były dosyć awaryjne

?? Na nic ja wsiadam przekręcam kluczyk i jadę. Samochód nawet oleju nie bierze, czego nie można powiedzieć o nowych samochodach innych marek

Osobom które szukają taniego, niezawodnego samochodu, do jazdy wszędzie.

Zawieszenie dobrze trzyma się drogi, dzięki temu, że jest twarde. Co dal niektórych może być minusem dlatego że czuć każdy garb na jedni. Co do foteli to na dłuższą jazdę są trochę niewygodne. Przy komplecie pasażerów z racji małej pojemności silnika trzeba trochę go wkręcać na wysokie obroty, jak ktoś chce nim poszaleć.

Bagażnik bardzo pakowny, możliwość złożenia tylnych siedzeń. Jakość wykonania jak na tani samochód dobra. Karoseria pomimo 14 lat bardzo dobra. Teraz mi dopiero zaczęły wychodzić odpryski na drzwiach, dlatego że przeoczyłem fakt ze zatkał mi się kanał odpływowy wody z drzwi

Ogrzewanie bardzo dobre. Jedynie co wymieniałem to sterowanie ciepłym i zimnym powietrzem, dlatego że ktoś mi przekręcił na siłę pokrętło.

Prosta konstrukcja, jak na razie to odpukać wymieniam tylko świece zapłonowe i wymieniłem żarówki podświetlenia licznika oraz lampki kontrolnej zapalonych świateł. A wymieniłem jeszcze kotki żarówek H4 ponieważ wcześniej miałem włożone mocniejsze 100/90w i przetopiłem kostki