Opinia Hyundai Accent golas 1.5 12V 90KM (benzyna) hatchback 2003r., ocena użytkownika (4bw)

Hyundai Accent golas 2003r. - opinia użytkownika

silnik: 1.5 12V 90KM (benzyna)

data oceny: 2008-02-11

Opony, opony, opony.

Pozwala na duże oszczędności paliwa, a jak trzeba, to pow. 3500 obr/min pokazuje co potrafi.

Wszystkim, co nie mają dużej rodziny.

Za te pieniądze to rewelacja. Ani jednej naprawy!!!!!!!!!!! Bardzo pewne w prowadzeniu, przyzwoity komfort,sprawdza się w mieście i na trasie. Nawet w terenie. Wjechałem tam, gdzie nie wjechał Polonez, Renault Clio, Opel Astra.

Kierownica bez wspomagania, chodzi leciuteńko, jedną ręką można kręcić przy parkowaniu. Dzięki brakowi wspomagania idealne odczucie, co dzieje się z przednimi kołami.Tył niezależny na spiralach i zawieszenie wielowachaczowe robi swoje. Idealne prowadzenie przy agresywnej jeździe na zakrętach. Warunek - natychmiast po paru przygodach na mokrym wywaliłem fabrycznie nowe opny Kumho-wersja dla samobójców. Hamulce nigdy się nie przegrzały, a ciepłe zachowują się jak zimne.Widoczność przy parkowaniu jak w każdym hatchbeku.

Elastyczność w mieście rewelacyjna, można jeździć jak dieslem, gorzej na trasie, ale to nie wina elastyczności tylko za małej mocy. Ale zawsze jest za mało. Skrzynia słaba. Nie można szybko zmienić biegu, zawsze jest drobny opór. Najbardziej denerwuje zmiana z 1 na 2. Musi chrupnąć!

Po zmianie kół na większe na dziurach dobija i opony ocierają o plastikowe nadkola. Ale to już nie wina fabryki. Przednie fotele b.dobre, trzymają na boki, nie są za twarde. Tylne nie mam pojęcia. Wyciszenie dobre do 130 km/h.

Nie mam zastrzeżeń

Wydajne grzanie i ciche