Opinia Renault Megane Autentic Comfort 1.5 common rail 82KM (olej napędowy) hatchback 2003r., ocena użytkownika (pdv)

Renault Megane Autentic Comfort 2003r. - opinia użytkownika

silnik: 1.5 common rail 82KM (olej napędowy)

data oceny: 2010-02-18

Rewelacyjny silnik, który nie drenuje kieszeni.Sprawny i nie psujący się(odpukać)Samochód zawsze tankowany był na stacjach Shell paliwem Power Diesel

Na wyposażenie. Warto kupić samochód w opcji full.Naprawdę spełnia to wszelkie postawione warunki

Nie jeździć po dziurach.Unikać ich, bo to raczej delikatny samochód.

Takim jak ja. Mam już trochę lat,lubię sprawny i wygodny samochód.

Dla mnie samochód rewelacyjny. W moim samochodzie znajduje się full wyposażenie oprócz skóry.Wszystko ABS,ESP,ASR,Tempomat i inne bajery działają bez zarzutu(małe problemy chwilowe z tempomatem opisałem wyżej)Jest to mój 11 samochód w tym 5 kupiony jako nowy. Te nowe to same Renaulty(raz przez 3 lata było Picasso)Tak więc polecam wszystkim i sobie, bo noszę się z zamiarem kupna nowego Renaulta Scenica z silnikiem TCe130

Samochód kupiłem w salonie w BRD jako nowy i jestem jego jedynym właścicielem.Układ jezdny doskonały.Auto prowadzi się bez problemów wręcz precyzyjnie

Silnik rewelacyjny. Jeżdżę b.dużo w wysokie góry i tam spisuje się rewelacyjnie. Brakuję czasami trochę mocy jak trzeba b.szybko wyprzedzać /potrzeba wtedy zmiany biegu na niższy/, ale ogólnie super

Niezły komfort jazdy/ogólnie?/

Nie mam specjalnych zastrzeżeń ani do wygody(właściwie to jeżdżę sam albo z żoną)ani do wykończenia.

Bez zastrzeżeń

Brak dobrej widoczności do tyłu.Reszta bez zastrzeżeń no może za gruby przedni słupek

Nie wiem dlaczego od czasu do czasu tempomat wysyła mnie do serwisu,ale po wyłączeniu silnika znów działa bez problemu. To samo dzieje się z tylną wycieraczką

Jak widać praktycznie naprawiane było to co musi być wymienione podczas normalnej eksploatacji.

Nie ma na co narzekać

Wbrew temu co się utarło,że FRANCUZY to słabe,brzydkie i niewiele warte samochody jak jestem b.zadowolony