Fiat Punto opinie, oceny użytkowników, Fiat Punto spalanie 1997r. (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Punto

1997r.

Średnia ocena: 6.80/10

Fiat Punto spalanie (l/100km)

7.41/5.30
5.91/4.40
6.69/5.13

Oceny FIATA PUNTO

Garibaldi2009-02-19

Silnik jest za słaby do tego samochodu. Ma trudności z elastycznością. Bardzo kiepsko zbiera się przy ruszaniu ze świateł.
Zaweszenie...cóż temat rzeka, ale czuć każdą dziurę. Powyżej 110 km/h można darowac sobie słuchanie radia, wyciszenie mogłoby byc lepsze.
Dużo miejsca dla kierowcy i pasażera. Z tyłu trochę gorzej, ale tez nie jest źle. Wszystko pod ręką i wygodne w obsłudze. Na minus zaliczam zacinanie się napinaczy pasów, zgrzytanie plastików po 100 tyś. oraz za słabe silniczki do szyb.
Przy śliskiej nawierzchni jest naprawdę ciężko. Hamulce sprawują się dobrze. Dobrze wchodzi w zakrety, napradę dobrze.

2010-02-19

Ja po prostu lubię ten samochód chociaż: 1.nie ma wspomagania kierownicy - ale można się do tego przyzwyczaić, 2.ciężko wyprzedzać bo jednak moc... no cóż niemoc raczej:)- ale też mi to specjalnie nie przeszkadza, bo nie lubię wyprzedzać, jeżdżę dość zachowawczo i ostrożnie, je...

piotr2008-02-10

trafiłem egzemplarz dośc dobrze wyposażony lecz nieco zaniedbany
silnik wystarczający do spokojnej jazdy
przy prędkości pow 100 km/h robi sie głosno. na tylnych fotelach podczas dłuzszej jazdy brakowało zagłówków.fotel kierowcy regulowany na wysokośc i na lędźwie, regulacj kierownicy
ocynkowane nadwozie to jest to.korozja raczej tylko w miejscach pokolizyjnych

2008-02-07

Silnik 1,2 75KM zdecydowanie polecam w stosunku do silnkia 1,1
od nowości wymieniłem: - prawy wachacz, - naprawa tylnego zawieszenia jeden raz, Jedynym mankamentem jest brak wspomagania układu kierowniczego przy parkowaniu

2010-11-14

fiat punto 1 to naprawde dobre auto za małe piniadze wnetrze jest przestrone,silnik moze glosny ale przy 110 jeszcze komfortowo powyzej głosno ale da sie przyzwyczic
mimo swojego wieku auto bez rdzy

Średnie oceny FIAT PUNTO

5.1/10
4.1/10
4.6/10

Osoby zainteresowane autem Fiat Punto brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Subaru 1800.

Fiat Punto

Fiat Punto

Subaru 1800

Subaru 1800

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Punto

użytkownik: Garibaldi

Fiat Punto 1100 55KM 1997r. hatchback

Części stosunkowo tanie, awaryjność...szczerze powiedziawszy dopóki nie zacząłem pokonywać po 2000 km/ mieś. wszystko było ok. Jednak 30 tyś. rocznie potrafi dopiec temu samochodowi. Jestem z niego zadowolony. Od początku był garażowany i nie widze nigdzie śladów korozji. przerdzewiał tłumik, ale to dopiero po 8 latach.

lusterka w tej wersji są płąskie, nie sferyczne to zmniejsza promień wiszenia. Kilka razy miałem drobne problemy z martwym punktem, ale dobre ustawienie lusterek może to zniwelować.

Koszt zależy od mechanika. generalnie, zawieszenie to tragedia. Polskie drogi wykańczają auto w tempie ekspresowym. Zaworek od spryskiwacza. To była jazda. żeby wymienić ten zaworek, trzeba zdjąc koło i nadkole. Brawo dla projektanta.

Bez rewelacji grzeje dobrze, ale potrzeba czasu by odparowac przednią szybe.

Na razie bez zarzutu. Sporadyczna wymiana żarówek i za to minus, gdyż nie chodzi tu o sam fakt spalenia żarówki, to normalne, ale o dostepność i łatwość wymiany. W fiacie to tragedia. zmiana tylnie żarówki to ok. 15-20 min zabawy

Fiat Punto: cabrio, coupe, hatchback, mini-van

Fiat Punto: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Punto: 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9

Fiat Punto: 2010, 2009, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994