Mitsubishi Galant opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Galant spalanie benzyna (strona 2)

Opinie o samochodach Mitsubishi Galant

Średnia ocena: 8.66/10

Mitsubishi Galant spalanie (l/100km)

Oceny MITSUBISHI GALANT

DANIEL2010-07-19

SAMOCHÓD TEN MA SWOJ KLIMAT PRODUKOWANY W ERZE GRY STAWIANO NA JOKOŚC PODZESPOŁÓW, W CHILI OBECNEJ JUŻ NIE PRODUKUJA TAKICH AUT, MYŚLĘ JESZCZE POJEŹDZI.
TO POPROSTU JAPOŃSKI SILNIK 2 LITRY NO I POD MASKĄ PRAWDZIWE KONIE MECHANICZNE A NIE KUCYKI, KRĘCI OD 2000, A PRZY 3500 DOSTAJE JAKBY TURBO.
DUŻY SAMOCHÓD.Z KLASY WYZSZEJ, WYGODA I KOMFORT JAZDY MÓWI ZA SIEBIE.
KLASA WYZSZA MÓWI ZA SIEBIE
SAMOCHÓD MA MIĘKKIE ZAWIESZENIE, ALE NA NASZYCH POLSKICH DZIURAWYCH DROGACH PROWADZI SIĘ DOBRZE. NA ZAKRETACH NAWET PRZY DUZYCH PREDKOŚCIACH TRZYMA SIE REWELACJA. CHOC ZAWIESZENIE NIE JEST ZBYT ODPORNE NA NASZE WSPANIAŁE DROGI.

Sebastian2008-08-14

Super Samochodzik Dla Rodzinki Bagaznik Wystarczajacy zeby zabrac sie w 4 osoby na miesieczny wypad.Wygoda sprawia ze niechce sie wysiadac.W Mojej ubogiej wersji dolozylbym przynajmniej tempomat reszta w sam raz
Silniczek Najmniejszy Jaki Montowali Jednak Daje Sobie Dzielnie Rade.Przyspiesznie nie to samo co w VR4 :)
Fotel Kierowcy Mega Wygodny Po Przejechaniu 1600 km Jedyny Bol To Bol Piety - Brak Tepomatu
5 Osob Niema Problemu I Nie Mam Na Mysli 2 doroslych i 3 dzieci normalnie 5 doroslych w 6 tez sie da :)
Przy Niczym Nie Widac Jakikolwiek Klopotow Ale Napewno Mniejsze Autka Na Parkingach Sprawuja Sie Lepiej

Paweł2011-02-14

Fajne autko, serwis bardzo słaby, części zamienne trudno osiągalne,koszty eksploatacji relatywnie wysokie. Mimo to szukam takiego auta do zabawy i tuningu, warunek, że sprawne zawieszenie i napędy oraz 4WS
Moc 170KM dla auta o wadze 1570kg i napędzie na 4 koła to stanowczo za mało. Dynamika na starcie mizerna, prędkość maksymalna 217 to też za mało.
Auto twarde, na fabrycznych amortyzatorach nie do użytku na dziurach i kostkach. Na dobrych drogach super efekty.
Karoseria fajna, miejsca dosyć,materiały poprawne i odporne na przetarcia i zarysowania.
Super auto w jeździe ekstremalnej.Cztery koła skrętne i stały napęd na dwie osie daje zabawę ekstra.

2009-07-12

dla mnie osobiscie moglo by byc lepiej.
auto jest twarde ale to wybor amortyzatorow,i bezpieczniejsze dla tej klasy aut.
znakomite auto jestem bardzo zadowolony gdy bym mial wybierac jeszcze raz ktore auto mam kupic nie zastanawialbym sie nad innym autem wybor bylby ten sam,auto dysponuje moca ktorej oczekiwac trzeba od auta,jeden minus przy predkosci powyzej 180 km/h auto duzo pali okolo 15 litrow na 100 km ale to je...

Piotr2009-07-08

Ocena za bagażnik na 7 ponieważ niestety jak w większości aut tylne MC Person'y ograniczają przestrzeń ładunkową. Ale ogólnie nie jest źle :)
Za układ kierowniczy oraz parkowanie dałem ocenę na 7 ponieważ obecny układ kierowniczy jest zaadoptowany z Galanta GTZ (wersja USA) co jest średnim rozwiązaniem. Najlepszą opcją jest układ kierowniczy z Galanta 2,5 V6 (rok prod. >2001) czyli z nowymi "snakami"

Średnie oceny MITSUBISHI GALANT

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Galant brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Dacia Duster.

Mitsubishi Galant

Mitsubishi Galant

Dacia Duster

Dacia Duster

Mitsubishi Galant: hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Mitsubishi Galant: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mitsubishi Galant: 1.8, 2.0, 2.4, 2.5

Mitsubishi Galant: 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988