Renault Kangoo opinie, oceny użytkowników, Renault Kangoo spalanie kombi (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Kangoo

kombi

Åšrednia ocena: 7.18/10

Renault Kangoo spalanie (l/100km)

8.31/10.50
6.69/8.50
7.49/9.50

Oceny RENAULTA KANGOO

2010-07-15

kochałem Kangoo bo miałem już 3 szt. ale po tym egzemplarzu (z tego rocznika) mocno sie zastanowię nad nastepnycm
mam kangoo z 2003.10 z silnikiem 1,2 i jest to zdecydowanie słaby silnik. Duże zużycie paliwa 8-9 l/100 km. Po włączeniu klimy silnik "kuca". Generalnie jest to okres kiedy składano Renault'y z tego "co znaleźli na półce". Jakakolwiek naprawa to problem bo z serwisu wyni...
Dużo miejsca w aucie. Nie masz wrażenia, że sufit "spadnie na głowę".
Bagażu można zabrać na miesięczny wyjazd z dziećmi i jest luźno.
trochę go wozi na wietrze. Trzeba uważać wyjeżdżając np. z lasu przy dużej prędkości. Jak wyprzedzasz TIR'a przy wietrze to na pewno cie kopnie po manewrze.

2010-03-01

Auto z silnikiem 1.2 nie należy do najszybszych i najmocniejszych. Wtrysk wielopunktowy daÅ‚ mu wiele, ale na pewno nie zapaÅ‚ rajdowca. Owszem można krÄ™cić silnik na wysokich obrotach ale odgÅ‚os dochodzÄ…cy z komory silnika nie należy do najprzyjemniejszych. Auto do przemieszczania siÄ™ w doÅ...

2010-07-15

Auto kupiłem w Salonie wiedząc do jakich celów będzie użytkowane, więc nie spodziewałem się luksusów. Przede wszystkim jest uniwersalne i w miarę tanie w codziennym użytkowaniu.Wybrałem wersję benzynową wiedząc ile kilometrów pokonuję rocznie i to się w pełni potwierdziło.
Nie jest to auto do sprintu.
Do roli do jakiej jest przeznaczony komfort jest na granicy przyzwoitości
Czas tego modelu powoli mija wiem co reprezentuje nowy model Kangoo, ale na przełom wieków to co posiada było ok.
Bardzo praktyczny do pracy i dla rodziny, w tygodniu przewozi wyroby - jest dwu miejscowy, sobota i niedziela z całą rodziną wyjazdy na wycieczki, za miasto do znajomych. Jeżeli będę zmieniał to na pewno na auto tego typu.

Pablo2009-07-08

lepiej jeździ niż wygląda
Silnik elastyczny, skrzynia -kwestia przyzwyczajenia.
Przyjemna jazda gdziekolwiek siÄ™ siedzi.
Jakość materiałów ma wiele do życzenia , ale to dlatego że wszystko jest z plastików odzyskiwanych w recyclingu.
Autko bardzo dobrze siÄ™ prowadzi jak na ten typ.

2008-02-16

z 1200 ccm nie da się wyprzedzać. Auto ekonomiczne 6l na 100 km lub 8l gazu na 100. Ale Mocy przybywaj !!
Przy 120 jest tak głośno, że juz nie rozmawiamy w aucie!
PAKOWNY
Silnik za słaby do tego modelu. Ogólnie bezawaryjny ale.... zawieszenie jak kangur. Polecam zakup ale w 1400 ccm

Åšrednie oceny RENAULT KANGOO

4.5/10
4.9/10
4.9/10

Osoby zainteresowane autem Renault Kangoo braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Volkswagen Jetta.

Renault Kangoo

Renault Kangoo

Volkswagen Jetta

Volkswagen Jetta

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Kangoo

Renault Kangoo 1.2 RN 1200 60KM 1998r. kombi

Auto z silnikiem 1.2 nie należy do najszybszych i najmocniejszych. Wtrysk wielopunktowy dał mu wiele, ale na pewno nie zapał rajdowca. Owszem można kręcić silnik na wysokich obrotach ale odgłos dochodzący z komory silnika nie należy do najprzyjemniejszych. Auto do przemieszczania się w dość komfortowych warunkach w przepisowych prędkościach z trochę większa ilością bagażu

Lusterka są odpowiedniej wielkości ale pozostaje to ale...

Auto prowadzi się suuuuper. Układ kierowniczy praktycznie nie potrzebuje wspomagania, ja właśnie takie auto miałem. Czasem dobrze jest wyrabiać sobie mięśnie na co dzień. Oczywiście z układem nie jest tak źle, ale każdy chce aby kierownicą dało się kręcić jednym palcem co jest złe podczas jazdy na trasie. Auto ma rewelacyjne hamulce do tego stopnia, że jak ktoś wcześniej nie miał doczynienia z tym modelem a nie zapnie pasów to może zaliczyć przednią szybę przy pierwszym mocniejszym hamowaniu. Parkowanie może przysporzyć problem, jeśli ktoś nie umie cofać na lusterka :)

Dobra wentylacja ale słabe ogrzewanie w zimie na krótkich dystansach

dwa małe problemy. jeden z przełącznikiem zespolonym z kierunkowskazami, drugi z brakiem masy na tylnych lampach. Oba można usunąć we własnym zakresie praktycznie nie inwestując złotówki

Renault Kangoo: bus, camping, hatchback, kombi, mini-van, pick-up, van

Renault Kangoo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Kangoo: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.9, 2.0

Renault Kangoo: 2009, 2008, 2007, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996